בית / שרון / ספורט שרון / קשה לראות את הגמר בלי ניימאר

קשה לראות את הגמר בלי ניימאר

שרון זהביאן
שרון זהביאן (צילום: עצמי)

מעקב אחר העולות לחצי-הגמר ,מלמד אותנו שבסופו של דבר, אלה תמיד אותם שמות.

ברזיל,גרמניה,הולנד וארגנטינה מנפצות לי את אשליית צמצום הפערים. נכון שמפעם לפעם, יש נבחרות כדוגמת קוסטה-ריקה וקולמביה שמרהיבות אותנו ומצליחות לדגדג את הנבחרות הגדולות, אבל הפתעות בכדורגל תמיד היו ותמיד יהיו. ולקראת משחקי חצי-הגמר תצטרכנה ארבעת הנבחרות הללו למצוא פתרונות לתקלות שנחשפו אצלם בשלב רבע-הגמר.

כמו כל אחד בברזיל, אינני מסוגל לחשוב על סיכויי ברזיל לעבור את גרמניה ולעלות לגמר מבלי לראות את ניימאר על המגרש,אין ספק שהפציעה של כוכב הנבחרת פוגעת קשות בנבחרת ומעמידה בפניה אתגר גדול בדרך לגמר. נבחרת גרמניה היא נבחרת קמצנית למדי בלתת הצגות,בניגוד למה שקורה בליגה שלה. גרמניה תשחק עם אותה מנטליות,אותו כוח, ותמיד עם אותה רוח לחימה. הולנד היא אחת הנבחרות בעלת כוח -האדם להגיע לגמר ולזכות בגביע. התקווה ההולנדית ,לעומת שאר הנבחרות נעוצה במשחק המעברים ההתקפי בראשותו של אריאן רובן המצוין. לארגנטינה , כמובן ,יש את מסי , וזה מספיק כדי להפחיד כל אחד. הבחור פשוט מדהים .מסי מוכיח שקט נפשי ,איזון מנטלי ובעיקר יכולת גבוהה לשנות משחק ברגע , יש לו אופי שלא יסולא בפז. הפחד הגדול שלי לקראת שלב חצי-הגמר שהמוטיבציה הגדולה להשגת כרטיס לגמר תמנע מאתנו הצופים כדורגל איכותי תוסס והתקפי. בקיצור הצגה.

שרון זהביאן- מרצה בכיר באגף ההדרכה של ההתאחדות לכדורגל

בדוק גם

חגיגות האליפות. הפועל חדרה (צילום: שלומי גבאי)

הפועל חדרה עלתה לליגת העל

חגיגה גדולה הערב (שני) בהפועל חדרה לאחר עלייה היסטורית לליגת העל. יו"ר הקבוצה; אורן גולן …

חוליו סזאר צילום: עצמי

הפועל חדרה תחגוג בנצרת עילית?

נצרת עילית כבר סיימה את העונה. הפועל חדרה זקוקה לניצחון כדי להבטיח את עלייתה לליגת העל, לכן היא תגיע מלווה באלפי אוהדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *