בית / שרון / חדשות שרון / 100 מליון לשיפוצים

100 מליון לשיפוצים

100 מיליון שקלים משקיעה עיריית נתניה בימים אלה לטובת שיפוצי הקיץ ובינוי מוסדות החינוך. כך הודיעה ראשת העיר, מרים פיירברג-איכר במהלך סיור שקיימה לפני שבועיים במוסדות חינוך.

בביקורה בבית הספר נורדאו, הסבירה פיירברג על כך שנורדאו יהפוך בשנת הלימודים הקרובה לבית ספר למצוינות. עכשו מבצעת העירייה בנורדאו שיפוץ עומק במיליוני שקלים, תודות לתרומה שראשת העיר גייסה בחו"ל.

בית ספר נורדאו מתחדש צילום עצמי
בית ספר נורדאו מתחדש צילום עצמי

"הכוונה היא לקדם בתי ספר 'מגנטיים' על אזוריים, המושכים אליהם תלמידים מכל העיר ליצירת מצוינות חינוכית בסביבה הטרוגנית" אמרה פיירברג.

לדבריה בית הספר נורדאו וכן המקיף השש שנתי אלדד יצרו בשכונה רצף חינוכי של מצוינות ויהוו עוגן משמעותי לפיתוח קרית נורדאו. המהלך החינוכי החל עם סגירת בית הספר סיני ומסילות ופתיחת בית הספר קמפוס דורה לאומנויות, הקולט אליו תלמידים משכונת דורה לצד תלמידים מכל העיר.

בהמשך – ביקרה ראש העיר בשלושה גני ילדים חדשים שנבנים בימים אלה ברח' אריק לביא בשכונת עיר ימים וצפויים להיפתח בשנת הלימודים הקרובה.

בדוק גם

"היזמית שבי כל הזמן חושבת קדימה". זיו וולף-לוי

כאן עובדים בכיף

היא הייתה עורכת דין, הוא עבד בהייטק. שניהם ניהלו קריירות מצליחות ושילמו את מחיר השגרה המתישה. היא יצאה לצאת לדרך חדשה כשפתחה עסק בבית, הוא קיבל הצעה להיות מורה. זיוה ושי וולף מנתניה לא נכנעו לתכתיבי מרוץ העכברים ועשו סיבוב של 180 מעלות בחייהם

חדר המדרגות המזוהם (צילום: עצמי)

השירות הפסיכולוגי: קירות מתקלפים, זוהמה והעדר הנגשה

תושבים קובלים כי משרדי השירות נמצאים בקומה השלישית אבל אין מעלית. העירייה: "אנו מטפלים בבעיית הנגישות, כולל בדיקת אפשרות לעבור למבנה אחר בעיר"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *