מבזקים
בית / שרון / נתניה / שחמט: משלחת ישראלית תצא לאליפות העולם בדובאי

שחמט: משלחת ישראלית תצא לאליפות העולם בדובאי

עונת השחמט יצאה לדרך בתנופה אדירה בעקבות ההצלחה של המשלחת הישראלית באליפות אירופה לנוער במונטנגרו. המשלחת זכתה להד תקשורתי ולקבלת פנים חגיגית בכנסת על ידי ראש הממשלה וסגן שר החוץ זאב אלקין.

המשלחת כללה 6 משתתפים ומנהל מועדון השחמט של נתניה, ניק קופלוף, שחקן שחמט בעצמו, נקרא לעמוד בראש המשלחת הישראלית שמנתה 66 שחקנים, מתוכם 29 שחקנים צעירים.

בעקבות ההצלחות וכתוצאה מהוראה ישירה של ראש הממשלה, ועל אף הבעיות הביטחוניות והלוגיסטיות, מתארגנת משלחת ישראלית להשתתף באליפות העולם בדובאי, בה עתיד לככב שוב הנציג של נתניה, אלוף ישראל עד גיל 14 שקד תפארת.

בסיבוב הראשון של ליגה עילית לנוער, קבוצת נתניה א' ניצחה את חיפה החזקה בתוצאה 0:4, עם ניצחונות של מתן פולג, שקד תפארת, דן פולג ואייל הוכשטד. בסיבוב השני, נתניה הביסה באותה תוצאה את קריית אונו ב’. ניצחונות אלה העלו את נתניה לראש ליגת נוער עילית צפון.

בימים אלו התחילו 18 משחקני המועדון את תחרות רבע גמר אליפות ישראל מחוז נתניה. במקביל 16 שחקנים משתתפים בתחרות לזכרה של שחקנית המועדון הוותיקה אלה לרנר ז"ל, שנדרסה בתאונת דרכים לפני מספר חדשים בעת חזרתה לביתה ממועדון השחמט העירוני.

שקד תפארת (צילום: עצמי)
שקד תפארת (צילום: עצמי)

בדוק גם

שפכים לים צילום עצמי

מי ניקוז או ביוב? בכל מקרה מדובר בסכנה בריאותית

בכל שנה פורצים מי ניקוז שחורים המגיעים מן השוק בתחנת השאיבה בחוף קונטיקי. עיריית נתניה …

צילום: יוסף ברבי

הרצל קרן ויוני שטבון רצים ברשימה אחת, שטבון ירוץ לראשות העיר

הרצל קרן ויוני שטבון מאחדים כוחות לבחירות הקרובות ויקימו רשימה אחת בה שטבון ירוץ כמועמד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *