בית / שרון / נתניה / חוגגים יום הולדת

חוגגים יום הולדת

 • סיוון אליאסי, 20 דוגמנית צילום, עובדת קשה גם בבר באולם ארועים. המטרה: טיול לתאילנד בעוד כחצי שנה.
  מדגמנת. סיון אליאסי צילום: אבי מדר
  מדגמנת. סיון אליאסי צילום: אבי מדר
  • חברת מועצת העיר, עו״ד ענת לביא אזולאי מונתה השבוע רשמית לסגנית יו״ר מחוז מרכז בלשכת עורכי הדין. החבר-קולגה יוני ג׳ורנו הבטיח שלכבוד האירוע הוא יבשל איתה בבית ארוחת שבת".
  • לאה פדרינג ארגנה את חברותיה לצעדת שביל הבנים על הכרמל כהוקרה לדרוזים. ייצוג נשי נפלא ומכובד לנתניה. החברות קוראות לטיולים הללו "לאה טורס".
  • פתיחת עונת הריצה כבר החלה. לאצני קרית השרון יש את אביעד סי ג'י. איש ברזל שזכה להיבחר כמאמן הראשון של בי וול מבין מאות מטובי אנשי המקצוע בתחום הספורט הכושר וחינוך גופני ובזכות הפירגון של השוטרים בעיקר בקבוצות האימון .

   

  איש מרתון. אביעד סי ג'י צילום פרטי)
  איש מרתון. אביעד סי ג'י (צילום פרטי)
   <אניה גוסטומלסקי, עובדת בבנק הפועלים אם לשניים תשתתף באליפות אירופה בשחיה  בעוד חודש. [caption id="attachment_78443" align="alignnone" width="558"]חוגגת יום הולדת. מיכל בן רעי והבלונים (צילום: פרטי) חוגגת יום הולדת. מיכל בן רעי והבלונים (צילום: פרטי)[/caption]

בדוק גם

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

רמי סיון צילום רותי ברמן

"רמי סיוון היה מורה יוצא דופן ומיוחד"

רמי סיוון בן 78 מכפר יונה נהרג בתאונת דרכים בהיותו הולך רגל בין פרדסיה לבית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *