בית / שרון / חדשות שרון / עידן החושך

עידן החושך

"רצינו בית קטן עם גינה ולגדל כלב וקצת פרטיות. נדהמנו שבעל הבית החליט לא להשכיר את הדירה להומואים כי השכנים החרדים איימו שאם נגור שם הם 'ישרפו אותנו עם הבית'", כך טוען תושב נתניה שניסה לשדרג את מקום מגוריו יחד עם בן זוגו ולעבור לשיכון ותיקים, אולם נתקל בסירוב על רקע הומופובי.

"הם נחמדים ובשמחה הייתי משכיר להם. אבל לאחר מה שעברתי אני לא יכול", כך טוען בעל הדירה, "לפני חצי שנה השכרתי את הבית לזוג בחורים נחמדים וישרים שהתנהגו למופת ותוך שבוע שרפו להם את שתי המכוניות, ניסו לשרוף את הבית ואיימו על חיי. הבית נמצא מרחק מטרים ספורים מבית כנסת ורק כביש צר מפריד ביניהם. זו שכונה שהופכת יותר ויותר דתית, מישהו הפיץ שמועה והסית ואני קיבלתי איומים ברצח. המשטרה נכנסה לתמונה ועצרה חשודים. אני לא יכול לעשות לעצמי את זה. אני לא גר כאן וכל לילה הייתי צריך להגיע לכאן. אני לא יכול להילחם נגדם. עדיין לא תפסו את אלה שאיימו עלי ברצח. אני רואה עם מי יש לי עסק ואדם חכם לא עושה אותה טעות פעמיים. אנחנו חיים בארץ חשוכה".

"ארץ חשוכה". שיכון ותיקים (צילום: רותי ברמן )

"בתור אחת שמגיעה מבית דתי גידלו וחינכו אותי שדרך ארץ קודמת לתורה", אומרת אחת השכנות, "אין פה שום הכללה לכל תושבי ותיקים או לכלל הדתיים המתגוררים שם באזור, אבל זו עדיין לא צורה להתנהג, בטח לא במדינה כמו שלנו שכל כך הרבה שונאים אותנו ובנוסף יש שנאת אחים".

הקיצונים ניצחו ובסופו של דבר בני הזוג החליטו לוותר על הבית ושכרו דירה במרכז העיר.

בדוק גם

רמזים מיסטיים. נירה בן דוד פלד צילום עצמי

"אני מציירת בשביל הפסיפס ומפסלת בשביל הפסיפס שהוא כל עולמי"

אמנית הפסיפס, נירה בן דוד פלד, מרמת פולג יצאה השבוע לגרמניה שם תציג ביחד עם …

סמים שנתפסו אצל החשודה. צילום: משטרת ישראל

בן 17 מנתניה מכר סמים לבני נוער

לפני כחודש במהלך סיור שגרתי בנתניה, שוטרים הבחינו בצעיר בן 17 כשהוא רכוב על אופניו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *