יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / שרון / נדל"ן שרון / נתניה: פורסם מכרז להרחבת פארק תעשיות עמק חפר

נתניה: פורסם מכרז להרחבת פארק תעשיות עמק חפר

רשות מקרקעי ישראל  פרסמה את שלב א' של המכרז להרחבת פארק תעשיות עמק חפר על שטח של 200 דונם כולל פיתוח. 14 מגרשים בשטח של 135 דונם, שיצאו למכרז אמורים לשמש למשרדים, שטחי מסחר, תצוגה ושירותים שונים לציבור כגון: מזון, ספורט, בנקאות, תקשורת ועוד. לשימוש תעשייה המאפשר שימושים במגוון רחב כמו לצרכנות, תעשייה עתירת ידע והייטק וכן אחסנה ולוגיסטיקה. כל אלו מאפשרים הזדמנות ליזמים ומשקיעים ליישום יוזמות ומגוון רחב יותר של עשייה בפארק והם צפויים לתת מענה לביקוש הרב למגרשים בפארק.

כלל ההרחבה המנוהלת על ידי החברה הכלכלית לפיתוח עמק חפר, תעשה בחלק הדרום מערבי של הפארק, והיא תכלול 500 דונם ובכך תכפיל את שטחי הפארק המבונים.

הרחבת פארק תעשיות עמק חפר. לזי בן יעקב (צילום: רותי ברמן)
הרחבת פארק תעשיות עמק חפר. לזי בן יעקב (צילום: רותי ברמן)

במסגרת ההרחבה, יפונו אגני החמצון ושטחי ההמטרה הקיימים היום ושפכי מפעל הוד חפר יוזרמו למתקן טיהור השפכים בנתניה, דבר שישדרג משמעותית את איכות הסביבה ואיכות החיים בפארק. במקביל כבר נבחר הקבלן שזכה במכרז לביצוע עבודות הפיתוח והוא יתחיל בקרוב לבצע עבודות פיתוח של תשתיות המים, ניקוז, חשמל, כבישים, מדרכות וגינון שישתלבו עם התשתיות הקיימות וייתנו מענה גם לנושא התחבורה והתנועה העתידית בפארק כולו.

מנהל פארק התעשיות, לזי בן יעקב: "העבודות להרחבת צומת הכניסה לפארק נמצאות בשלבים מתקדמים והשילוב בין הרחבת הצומת עם הקרבה לכביש 9 שנפתח לאחרונה, יקלו את החיבור לכביש 6 וישפרו משמעותית את הכניסה לפארק התעשיות והיציאה ממנו".

בדוק גם

מפגינים מול ביתו של בנט

הורים מנתניה הפגינו מול ביתו של בנט: "עד שלא ישחררו אותנו ללמוד איפה שבחרנו, הילדים שלנו יישבו בבית"

עשרות הורים מנתניה הפגינו אמש (מוצ"ש) מול ביתו של שר החינוך נפתלי במחאה על איסור …

סקייטרן הדמייה באדיבות עיריית נתניה

הסוף לפקקים? רכבל יחצה את כביש החוף ברחיפה

הועדה המקומית לתכנון ובנייה אישרה להפקדה בועדה המחוזית רכבל ייחודי מסוג סקייטרן שיעבור ברחיפה מקרית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *