בית / שרון / חדשות שרון / נתניה: נחשפה שיטה לגיוס שליחי סם פיצוציות

נתניה: נחשפה שיטה לגיוס שליחי סם פיצוציות

היחידה ללוחמה בפשיעה במשטרת נתניה, חשפה שיטה לגיוס שליחים לסמי פיצוציות האסורים על פי חוק, לאחר שעלה חשד כי מאחורי מודעות דרושים תמימות מסתתר עסק לגיוס שליחים להעברת סמי פיצוציות מסוגים שונים.

בלשים מהיחידה עצרו אתמול (ראשון) צעיר בשנות ה-20 לחייו, תושב נתניה, בגין מכירת סמי פיצוציה מסוג נייס גאי. הצעיר טען כי מצא עצמו עוסק בשליחות, לאחר שראה מודעת דרושים ולטענתו חשב כי יוביל מוצרי טבק וסיגריות.

סמים שנתפסו
סמים שנתפסו (צילום: חטיבת דוברות המשטרה)

הבלשים הבחינו אתמול במהלך פעילות יזומה, בצעיר רוכב על גבי קטנוע שנראה מוכר סמי פיצוציות מסוג נייס גאי לצעירה שפגש במרכז העיר. בבדיקה עלה, כי תמורת חבילה שהעביר לצעירה קיבל לידיו כמה עשרות שקלים ובחיפוש בקטנוע שהיה ברשותו נתפסו עוד מספר שקיות שהכילו חומר החשוד כסם.

הצעיר (21) והצעירה (29) עוכבו לחקירה בתחנה במהלכה עלה כי הצעיר החל בעבודתו כשליח לאחר שענה למודעת דרושים. לדבריו, בזמן קבלתו לעבודה חשב כי יעסוק במשלוח של מוצרי סיגריות, טבק ואלכוהול. בסיום חקירתו נעצר החשוד והוא יובא במהלך היום לבית משפט השלום בפתח תקווה.

בדוק גם

נעם סאלח (צילום: פרטי)

רוכבים בנעם

מסע האופניים "רוכבים בנעם" לזכרו של נעם סאלח, תושב פרדס חנה- כרכור יתקיים ביום חמישי …

בהפועל חדרה מבהירים: "לא רק שלא נתפרק, אלא נקבל ניהול תקין"

במועדון קיבלו בבוקר את התשובה הסופית מרשם העמותות ומכינים תגובה משפטית. בחדרה לא מתכוונים להתחייב לדקות משחק של אבו פאני ובן דוד. אביטן טס לחו"ל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *