בית / שרון / חדשות שרון / נתניה: מבצע "הקש בדלת" יתקיים בשבוע הבא

נתניה: מבצע "הקש בדלת" יתקיים בשבוע הבא

דינה רוטשילד (איציק בן שושן)
דינה רוטשילד (איציק בן שושן)

האגודה למלחמה בסרטן בנתניה נמצאת בימים אלה בעיצומו של הכנת מבצע "הקש בדלת" וחודש המודעות לסרטן השד שיתקיים בתאריך 14.10.

סניף נתניה של האגודה למלחמה בסרטן בניהולה של רוטשילד, זוכה להצלחה בגין הפעילויות הרבות שנעשות בו והשבוע הוזמנו נציגיו לנשיא המדינה. רוטשילד מנהלת את האגודה למלחמה בסרטן זו השנה ה-18 ו-150 המתנדבים שלה עסוקים בארגון המבצע.

"אנחנו צריכים להגיע למספר רב של בתי אב, למוסדות ציבור, למפעלים ולאנשי עסקים כדי להתרים אותם למען החולים", אומרת רוטשילד, "כדי לקנות מכשור יקר לבתי החולים, כדי לעשות פעילויות לגילוי מוקדם של סרטן בשד, סרטן המעי הגס, הערמונית וסרטן העור, כל אלה גידולים סרטניים שגילויים המוקדם מציל חיים וקיימת אפשרות להירפא מהם לגמרי"

"מאות ילדים בכיתות ו' ביסודי וכיתות י' בתיכון מקבלים הרצאות במסגרת בתי הספר. הם מודעים למחלה, שואלים שאלות ומוכנים ליציאה למבצע. אנחנו רואים בזה בעיקר אקט חינוכי כי יש ילדים חולים בתוך בתי הספר שאנחנו מטפלים בהם ומנסים לעזור להם ולמשפחותיהם. כמו כן כשילדים הולכים להתרים למען הקהילה זהו מעשה חשוב וציבורי שיש בו חינוך לערכים. הילדים אמורים לעבור מבית לבית להקיש על כל דלת ולבקש תרומה. הציבור מתבקש במקרה זה לפתוח ברצון ולתרום כנדיבות ליבו כל סכום".

בדוק גם

בשר מוברח שנתפס. צילום: משרד החקלאות

תושב אור עקיבא נתפס עם בשר מוברח מהרשות הפלסטינית

במהלך פעילות של מפקחי היחידה המרכזית לאכיפה וחקירות (פיצו"ח) במשרד החקלאות, בשיתוף מג"ב חוף, תפסו …

יניב שגיא צילום פרטי

חברי מועצת גבעת חביבה יוצאים נגד חוק הלאום

חברי המועצה הציבורית של גבעת חביבה לקידום חיים משותפים בישראל יצאו ביום חמישי האחרון בהצהרה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *