יום שישי , ינואר 18 2019
בית / שרון / נדל"ן שרון / נתניה: דירה נמכרה בתשעה מיליון שקלים
קומפלקס LAGOON של דיזנגוף סחר בנתניה
(הדמיה: יח"צ)

נתניה: דירה נמכרה בתשעה מיליון שקלים

תושב מיאמי רכש בחודש שעבר דירה בנתניה בסכום של תשעה מיליון שקלים בנתניה. הדירה נרכשה אצל חברת דיזנגוף סחר בפרויקט LAGOON הממוקם בשכונת נת~600 בסמוך לבית יד לבנים.

הדירה נמצאת בקומה 28 משתרעת על שטח של 280 מ"ר עם תוספת מרפסת ששטחה 40 מ"ר. הדירה עוצבה על ידי האדריכלית מיטל סלומון ובוצעה בשיתוף עם מותג הריהוט הבינלאומי B&B ITALIA.

הפרויקט נמצא השלבי בניה מתקדמים כאשר בו זמנית נבנים שני מגדלי המגורים המפוארים בני 34 ו~37 קומות, שבהם 320 דירות, וכן מלון הכולל 220 חדרי אירוח. הדירות במפרט טכני עשיר בדירות המגורים, חניון תת קרקעי, שמירה 24 שעות, חדר כושר, בריכת שחיה פרטית לכל מגדל, שבילי הליכה ועוד.

בשל היותו של מלון בקומפלקס יוכלו הדיירים להשתמש בשירותי בית המלון, ביניהם ספא, חדרי ישיבות, שדרת חנויות יוקרה, בתי קפה ועוד. שלב א' של הקומפלקס צפוי להתאכלס בפברואר 2015.

הקומפלקס הייחודי מתוכנן ע"י מיטב האדריכלים הישראליים, משרד יסקי מור סיוון מתכנן את מיבני המגורים, רני זיס מתכנן את המלון, עיצוב הפנים בבנייני המגורים נעשה ע"י משרד סולומון דיזיין ובית המלון יעוצב על ידי גל נאור, מבכירות המעצבים בארץ ובעולם.

בדוק גם

רכבת כרמיאל במנהרות גילון צילום אלכס הובר

קפץ לפני רכבת חולפת ופגע באנשים

אדם שקפץ לפני רכבת חולפת גרם לפציעת אנשים על הרציף. אדם שקפץ לפני רכבת נוסעת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *