יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / שרון / נדל"ן שרון / נתניה: אושרו לבנייה דירות קטנות של שניים ושלושה חדרים
פינוי בינוי בשיכון הרומנים (הדמיה: גבי טטרו ודן וינטראוב אדריכלים)
פינוי בינוי בשיכון הרומנים (הדמיה: גבי טטרו ודן וינטראוב אדריכלים)

נתניה: אושרו לבנייה דירות קטנות של שניים ושלושה חדרים

הוועדה המקומית תכנון ובנייה בנתניה אישרה לבנייה 1500 יחידות דיור חדשות קטנות בנות שתיים ושלושה חדרים במסגרת תוכנית "דיור בר- השגה".  הפרויקטים נמצאים בשלבים שונים של קבלת היתרים וזאת במטרה להוביל דיור בר השגה למשפחות צעירות, וסטודנטים. בבניינים בהן אושרו מרבית הדירות הקטנות לצד דירות בנות ארבעה חדרים, הוכן תמהיל המאפשר תחזוקה טובה של הבניין, תוך התחשבות בצרכים של אוכלוסיית הסטודנטים הצעירים והזוגות הצעירים. בנוסף, במסגרת ההיתרים שניתנו קיימת גם התייחסות להימצאותם של מבני חינוך בקרבת המתחם המאושר לצד התייחסות לצרכי ציבור נוספים.

ראש העירייה מרים פיירברג-איכר: "עיריית נתניה פועלת רבות לחיזוק אוכלוסיית הצעירים בעיר. למרות העובדה שבעיר היצע עצום של דירות שאינן גדולות, בכוונתנו למנף את היצע הדירות הנכללות בקטגורית 'דירות ברות השגה', לצד פרויקטים במודל תמ"א 38 ופינוי-בינוי. בכך נחדש את השכונות הוותיקות, נשדרג את איכות חיי התושבים בהן וניצור עוד יחידות דיור למשפחות צעירות ברחבי העיר כולה".

פינוי בינוי בשיכון הרומנים (הדמיה: גבי טטרו ודן וינטראוב אדריכלים)
פינוי בינוי בשיכון הרומנים (הדמיה: גבי טטרו ודן וינטראוב אדריכלים)

למנהל ההנדסה הוגשו בקשות נוספות לאישור דירות קטנות וההתייחסות אליהן תהיה בכפוף למערך השירותים שניתן יהיה להעניק למשפחות צעירות בסביבת המגורים, וזאת כדי לדאוג לאיכות חיים מיטבית. עוד צוין כי העירייה תמשיך להקפיד על איכויות הבנייה הגבוהות ועל החזות החיצונית הראויה של המבנים. בין הפרויקטים  שמיועדים לפיני בינוי בינוי הם: שכונת הרומנים בשכונת בן -ציון, מתחם מגרש מכבי, החשמונאים עוד.

בדוק גם

כאן יבנו בקרוב. גבעת חן כיום. צילום: דוברות מועצת בנימינה גבעת עדה

תוספת של מאות דירות: בגבעת חן בבנימינה נערכים לפינוי בינוי

הועדה המחוזית לתכנון ובנייה דנה בבקשת המועצה בנימינה-גבעת עדה להפקדת תוכנית הבינוי החדשה לשכונת גבעת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *