בית / שרון / חדשות שרון / מתנה מנתניה לשנה החדשה: חצר מונגשת בגן קשת

מתנה מנתניה לשנה החדשה: חצר מונגשת בגן קשת

הנגשת החצר מהווה נדבך נוסף בעשייה העירונית למען האוכלוסיות המיוחדות ומהווה פעילות חווייתית נוספת עבור ילדי הגן באוויר הפתוח ובמתקנים ייחודיים שהותאמו במיוחד עבורם.

בטקס המרגש נכחה סגנית ראש העיר הד"ר אביטל לאופר, מנכ"לית קרן שלם ריבה מוסקל, צוות הגן, הורים וילדי הגן.

סגנית ראש העיר, הד"ר אביטל לאופר: "מרגש לראות את הילדים המקסימים והצוות החינוכי המסור. החצר המונגשת הותאמה במיוחד עבור הילדים עם מתקנים חווייתיים והתפתחותיים ומצטרפים לעשייה עירונית נרחבת למען האוכלוסיות המיוחדות בעיר נתניה".

החצר המונגשת. נתניה (צילום: רן אליהו)
החצר המונגשת. נתניה (צילום: רן אליהו)

ריבה מוסקל, מנכ"לית קרן שלם: "אנו גאים להיות שותפים בעשייה לטובת הילדים עם מוגבלות שכלית התפתחותית בנתניה. הציוד החדש שנרכש בעזרת סיוע קרן שלם, נבחר על-ידי הצוות המקצועי של הגן במטרה להתאימו לצרכי המשתמשים, להעניק להם אפשרויות והזדמנויות ליהנות בחלל הגן ובחצר".

מוסקל הודתה לראש העיר מרים פיירברג- איכר על פעילותה רבת השנים לרווחת אוכלוסיית האנשים עם מוגבלויות וציינה את אות יקיר קרן שלם שקיבלה פיירברג בשנת 2012. עוד הודתה לד"ר לאופר- סגנית ראש העיר, לתמר ישראלי מנהלת אגף הרווחה, למפקחת משרד הרווחה – חגית בוכריס, לעו"ס קלרה קרן מנהלת המחלקה לטיפול באדם הנכה ובמשפחתו ולצוותה.

בדוק גם

שירלי עודד והעותרים צילום פרטי

חדרה: התקיים דיון ראשון בעתירה נגד חסימת תושבים בפייסבוק

בית המשפט המחוזי בחיפה דן לראשונה, בשלישי האחרון בעתירה בעניין לחסימת התושבים בפייסבוק שהגישו חברת המועצה ויו”ר סיעת שקיפות שירלי עודד, והתושבים ארז אלגון ואדיר בינימיני. בסיום הדיון חייב בית המשפט את עודד בסכום של 3,500 שקלים הוצאות על העתירה

ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה. גידי אהרונוביץ צילום רותי ברמן

חייו מלאים באור ודמיון

הוא מוסיקאי ופסנתרן מילדות ויש לו אוסף של מעל 5000  דיסקים. גידי אהרונוביץ' לא רוצה שיקשרו אותו עם עיוורים שיושבים בחושך. העולם שלו מלא. יש לו תואר שני והוא מלמד מוסיקה בכפר יונה. הוא רוצה להיות אבא והחלום שלו הוא ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה קלאסית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *