בית / שרון / חדשות שרון / מקום ראשון לפרויקט הגג של המרכז לצעירים בנתניה

מקום ראשון לפרויקט הגג של המרכז לצעירים בנתניה

בתחרות הבינלאומית לאיכות וחדשנות מטעם האיגוד הישראלי לאיכות ומשרד המדע והטכנולוגיה, עלה פרויקט מרכז הצעירים "הגג" להתמודד מול 13 מדינות מרחבי העולם על פרס החדשנות העולמי. עיריית נתניה נבחרה למקום הראשון מתוך עשרות ארגונים, חברות עסקיות ורשויות מקומיות שהגישו מועמדותן לתחרות. התחרות העולמית תתקיים בחודש פברואר בספרד.

האיגוד הישראלי לאיכות צילום עצמי
האיגוד הישראלי לאיכות צילום עצמי

פרויקט הגג שהדהים את שופטי התחרות הוא בניהולה של מריתו קבדה, ממוקם בליבה של העיר ומאגד בתוכו פעילות מקיפה לצרכי הצעירים. במרכז מתחמים חדשניים כמו "הקפסולה" לעידוד יזמות עסקית וחברתית, פיתוח אישי בתחומי ההשכלה, התעסוקה, פיתוח קריירה, מעורבות ועוד. לדברי מנהלת המרכז מריטו קבדה המרכז הוקם כדי לקדם פעילויות למען צעירים בנתניה. "וככזה הוא מעניק שירותים לצעירים בגילאי 18-35 ומלווה את צעירי העיר החל משלב השחרור מצה"ל ואילך. במבנה המיוחד שהקימה העירייה, מרחבי למידה, קמפוס ובו קורסים, הרצאות וסדנאות בנושאים חברתיים, מקצועיים, קהילתיים, שירותי ייעוץ (לחיילים משוחררים, לפיתוח קריירה, להשכלה גבוהה), וכמובן – הפקת אירועים ייעודיים לצעירי העיר, מסיבות רחוב ססגוניות, ירידי לימודים, מלגות ותעסוקה, כנסים חברתיים, פסטיבלים, הרצאות על הבר ועוד".

מה זה "הקפסולה" ?

קבדה: "הקפסולה היא יחידת היזמות שהוקמה מתוך הבנה כי תחום היזמות מהווה הזדמנות לצעירים אשר רבים מהם מגדירים עצמם כיזמים העובדים במרחבים משותפים.

ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר, ציינה כי "הצעירים שלנו הם דור העתיד. במיוחד עבורם הקמנו את מרכז הצעירים "הגג" – מתחם שוקק עם אנרגיות נהדרות ורוח רעננה המאגד בתוכו כל מה שצריך להתפתחות אישית ומקצועית, בתחומי היזמות, ההשכלה האישית והמעורבות הקהילתית".

בדוק גם

שירלי עודד והעותרים צילום פרטי

חדרה: התקיים דיון ראשון בעתירה נגד חסימת תושבים בפייסבוק

בית המשפט המחוזי בחיפה דן לראשונה, בשלישי האחרון בעתירה בעניין לחסימת התושבים בפייסבוק שהגישו חברת המועצה ויו”ר סיעת שקיפות שירלי עודד, והתושבים ארז אלגון ואדיר בינימיני. בסיום הדיון חייב בית המשפט את עודד בסכום של 3,500 שקלים הוצאות על העתירה

ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה. גידי אהרונוביץ צילום רותי ברמן

חייו מלאים באור ודמיון

הוא מוסיקאי ופסנתרן מילדות ויש לו אוסף של מעל 5000  דיסקים. גידי אהרונוביץ' לא רוצה שיקשרו אותו עם עיוורים שיושבים בחושך. העולם שלו מלא. יש לו תואר שני והוא מלמד מוסיקה בכפר יונה. הוא רוצה להיות אבא והחלום שלו הוא ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה קלאסית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *