יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / שרון / נתניה / לתת מעצמך גם בגיל 90
המתנדב חגג  90. מרדכי רוזנפלד. צילום: רן אליהו
המתנדב חגג 90. מרדכי רוזנפלד. צילום: רן אליהו

לתת מעצמך גם בגיל 90

ביום שלישי הבא יתקיים יריד ארגוני מתנדבים במדרחוב קראוזה במרכז העיר נתניה. ביריד ישתתפו ארגוני התנדבות שונים ומגוונים, תתקיים הופעה לילדים וכן מופע זמר. מטרת היריד היא חשיפת תושבי העיר לפעילות התנדבותית וגיוס מתנדבים נוספים.

ניתן להניח כי מרדכי רוזנפלד הוא קרוב לודאי המתנדב הותיק בעיר. רוזנפלד שחגג בשבוע האחרון את יום הולדתו ה-90 מתנדב כבר 40 שנה בגני ילדים בעלי מוגבלויות. לדבריו, בעבורו זו דרך חיים. הוא מעניק להם חום ואהבה, משחק ומשוחח איתם. בנוסף הוא מתנדב בביטוח הלאומי, נפגש עם קשישים ומארח להם חברה ותעסוקה. רוזנפלד זכה לאות המתנדב מנשיא המדינה לשעבר שמעון פרס ולאות יקיר העיר מעיריית נתניה על פועלו והתנדבותו. ובאופן טבעי, את יום הולדתו חגג רוזנפלד עם חבריו במחלקת ההתנדבות. יוזף, ומנהלת אגף הרווחה תמר ישראלי ומנהלת מחלקת ההתנדבות אתי יוזף, הודו לו על פועלו ותרומתו.

המתנדב חגג 90. מרדכי רוזנפלד. צילום: רן אליהו

כיום כבר למעלה מעשרת אלפים מתושבי נתניה מתנדבים במסגרות שונות ברחבי העיר מדי יום. לדברי מנהלת מחלקת ההתנדבות בעיריית נתניה אתי יוזף: "בעירייה אנו מעודדים התנדבות הן עבור הקהילה והן עבור המתנדבים אשר מרוויחים מעצם התנדבותם לקהילה. אנו גאים כי בנתניה מתנדבים אלפי אנשים במסגרות השונות וקוראים לאנשים נוספים לקחת חלק בעשייה הברוכה הזו".

בדוק גם

רכבת כרמיאל במנהרות גילון צילום אלכס הובר

קפץ לפני רכבת חולפת ופגע באנשים

אדם שקפץ לפני רכבת חולפת גרם לפציעת אנשים על הרציף. אדם שקפץ לפני רכבת נוסעת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *