יום שלישי , דצמבר 18 2018
בית / שרון / נתניה / לא, לא חגיגות הבסטיליה, אלא הפנינג קיץ
פתיחת כיכר העצמאות בנתניה
פתיחת כיכר העצמאות בנתניה (צילום: עידו ארז)

לא, לא חגיגות הבסטיליה, אלא הפנינג קיץ

פתיחת כיכר העצמאות בנתניה
פתיחת כיכר העצמאות בנתניה (צילום: עידו ארז)

לכבוד התיירים מצרפת ובמטרה לעודד עלייה, תקיים עיריית נתניה בשבוע הבא הפנינג חווייתי בכיכר העצמאות החדשה, בשיתוף ההסתדרות הציונית העולמית כאשר כוכב הערב יהיה הזמר עומר אדם. ההפנינג מתקיים תחת הכותרת "נתניה זה הבית שלי" ביום חמישי הבא וביחד עם הופעתו של עומר אדם תעלה להופיע הזמרת לי בירן.

זה כבר הפך למסורת: מדי שנה מקפידה עיריית נתניה לערוך אירועים המעודדים את עליית יהודי צרפת ואף מצדיעה להם במופעים ובאירועים שונים. היריד לעידוד העלייה יכלול מלבד הקטע האמנותי גם יריד תעסוקה ודירות ליהודי צרפת, עם דוכנים שונים בהשתתפות גופים מסחריים ומוסדיים שונים: חברות כוח אדם, נציגי בנקים, מוסדות להשכלה גבוהה, ייעוץ נדל"ני ועוד – כל זאת על מנת לעודדם לעשות עלייה ארצה ובעיקר לנתניה. הילדים ובני הנוער שבין התיירים יוכלו ליהנות ממתחמי פעילות שונים, ביניהם מיני לונה-פארק, אמני שטח וקריקטוריסטים, כשהאווירה מלווה בדמויות ציוניות ועמדות די.ג'יי אינטראקטיביות לבוגרים יותר שבין בני הנוער. מסכי ענק בכיכר האינטראקטיבית יכללו מסרים בצרפתית.

על קיום היריד באופן מסורתי בנתניה הוחלט בפגישות בין נציגי העירייה לבין נציגי ההסתדרות, שושנה (צ'וצ'י) זילברברג: "אין ספק שעלינו לעודד עלייה ארצה כל הזמן, וכך עושה עיריית נתניה, תוך שיתוף פעולה עם גופים שונים. כל מי שיכול לתרום לנושא עושה דבר יפה. אירועים מהסוג הזה הופכים את מדינת ישראל לחזקה יותר ומוכיחים שוב עד כמה נתניה אהודה ואהובה בקרב יהודי ותיירי החוץ מצרפת".

בין האירועים והמופעים הבולטים בשבוע הבא: האמפיתיאטרון העירוני יארח בערב שני 12.8, 21:00את המחזמר hair spray . ברחבת הענק ליד מלון איילנד יתארח המופע "ויוה אספניה" בכיכובה של הזמרת ליאורה 14.8, 21:00

בדוק גם

מרים פיירברג. צילום: רותי ברמן

גם הבית היהודי הודיעה על תמיכה במרים פיירברג-איכר

הישג לראשת העיר נתניה: אחרי הליכוד, גם סיעת הבית היהודי הודיעה על תמיכתה בפיירברג-איכר במרוץ לראשות העיר נתניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *