יום שני , ינואר 21 2019
בית / שרון / נתניה / כמו בעלובי החיים
צביקה פיק, שירה ולאה גלובוס
צביקה פיק, שירה ולאה גלובוס

כמו בעלובי החיים

פרימיירת הסרט "עלובי החיים" התקיימה ביום שישי במתחם הקולנוע "גלובוס מקס" פולג בנתניה כאשר כל הכנסותיה היו תרומה לעמותת "חום". בראש העמותה עומדת ג'ודי שלום ניר מוזס. הסרט הנפלא הזה עם ז'אן ולז'אן, על פי ספרו של ויקטור הוגו מביא ביקורת חברתית על תופעת העוני ויחסה של החברה הצרפתית לעניים ולמסכנים.

בפרימיירה שנפתחה עם קוקטייל וסושי השתתפו עשירי המדינה שתרמו לעמותה אשר דואגת לילדים עניים ויתומים שחיים במצוקה במזון ולבוש. נראו לבושים טוב: ג'ודי וסילבן וחברים, יורם ולאה גלובוס שתרמו את האירוע, הכיבוד והסרט, דני דנקנר מבנק פועלים, עמוס שפירא עם בת זוגו, עורכי הדין תמי ויהודה רווה- נתניתי לשעבר, הזמר צביקה פיק וזוגתו שירה, ציפי שביט, חני נחמיאס ועירית לביא. עורך הדין בני דון יחיא, השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ,שלמה שניצר ממשפחת הבורסה ליהלומים, שרי אריסון, המחוברות, המעושרות ותורמים לא מפורסמים. כולם לקחו פופקורן ונכנסו לסרט שהוקרן בשלושה אולמות בו זמנית. (צילומים רותי ברמן)

השר סילבן שלום ואלון אלראי
ג'ודי שלום ניר מוזס מוזס וחברה
יורם גלובוס
צביקה פיק, שירה ולאה גלובוס

 

בדוק גם

החתימה על היתרי הבנייה למתחם אנרג'י פארק בחדרה (צילום באדיבות העירייה)

חיים בסרט

בזמן שפרויקט הסינמה סיטי בחדרה מתקדם בעצלתיים במתחם מיקס, יזמי קניון מול החוף במתחם אנרג'י פארק, הגיעו לסיכום עם רשת גלובוס מקס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *