בית / שרון / נתניה / כולם מכירים את משפחת סרוסי

כולם מכירים את משפחת סרוסי

נטלי וגונן סרוסי חגגו לבנם אסף  בר מצווה, בבלו ביצ' על חוף הבלו ביי. בנתניה כולם מכירים את משפחת סרוסי בעלי "פרודג" באזור התעשייה הישן, ואת הסבא דוד וסבתא אינס. 
לנטלי יש חנות לבגדי מעצבים נטלי'ס בכפר יונה וגונן עובד בעסק המשפחתי. יש להם שלושה ילדים: דוד, אסף ודנה. אסף לומד בש"י עגנון וחבריו מהכיתה השתתפו במסיבה.

 כ-250 איש הגיעו לחגוג עם בני משפחת סרורי. המקום היה מעוצב על ידי אלק ג'ייקובס ואת הקייטרינג הביא אסאדו דורון. ההפתעה במסיבה היה הזמר איציק קלה שנתן הופעה מיוחדת לכבוד אסף.  אופיר רדא היה על הדי ג'י והילד נכנס לארוע לתרועת שופרים של זוהר שופרים. אסף התרגש לברך את בני השפחה את הסבים והסבתות ההורים והחברים. בין האורחים נראו קבלנים ואנשי עסקים מוכרים בעיר.

הסיקור המלא בסופ"ש בחדשות נתניה

משפחת סרוסי
משפחת סרוסי בהרכב מלא. (צילום: קובי לחמיש)
חתן הבר מצווה אסף ואיציק קלה
חתן הבר מצווה, אסף והזמר איציק קלה (צילום: קובי לחמיש)

בדוק גם

כי נולדתי בשבועות. רותי אגמון צילום עצמי

רות עבור.

לאחר שרות המואביה מתאלמנת מבעלה היא הולכת בעקבות נעמי חמותה לבית לחם. היא מתגיירת, נישאת לבועז יולדת את עובד שהוא סבו של דוד המלך. לכן אומרים על רות שהיא אמה של מלכות. הסיפור מתרחש בשבועות שהוא תחילת קציר שעורים ועל פי המסורת דוד המלך נולד ומת בשבועות. לכבוד השבועות פגשתי נשים שנושאות את השם רות שאלתי על משמעות השם שהפך נדיר בעת הזאת

המאבק הצליח. רני אידן. צילום רן אליהו

הוקפא פרויקט הקמת שדה התעופה בעמק חפר

  הוועדה לתשתיות לאומיות (הות"ל) הקפיאה את פרויקט הקמת שדה התעופה החלופי לשדה בהרצליה. כך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *