בית / שרון / נתניה / ילדי איל"ן זקוקים לכם

ילדי איל"ן זקוקים לכם

 

ביום רביעי הבא, 23.12, מאות תלמידי בתי הספר מרחבי העיר ידפקו על דלתות הבתים ויציעו לתושבי העיר לתרום בעין יפה לאגודת איל"ן שמסייעת לאלפי ילדים ובוגרים נכים הסובלים מנכות מוטורית, מחלות שריר ועצב כגון שיתוק מוחין, ניוון שרירים, שיתוק ילדים ועוד. ההתרמה תיערך באותו יום בכל רחבי הארץ.

סניף איל"ן בנתניה וסביבותיה מטפל ב-150 ילדים ובוגרים הסובלים מנכות פיזית קשה ומעניק להם ולמשפחותיהם סיוע ועזרה הנחוצה להם מאוד. הסניף הנתנייתי נחשב לאחד הסניפים הפעילים והנמרצים ביותר באיל"ן זה שנים בזכות היקף הפעילות שבו.

"כל מתנדב יתקבל בברכה". יוסי לוי (צילום: פרטי)
"כל מתנדב יתקבל בברכה". יוסי לוי (צילום: פרטי)

 

יוסי לוי, יו"ר אגודת איל"ן בנתניה, פועל בהתנדבות יחד עם שאר חברי ההנהלה למען ילדי העיר הנכים ומשפחותיהם: "בשנים הקרובות אנו מתוכננים להרחיב משמעותית את הפעילות בנתניה. לאחר שעשינו בדיקות אקראיות והתברר לנו כי קיימים בנתניה עוד ילדי איל"ן רבים שמשפחותיהם כלל לא מודעות לסיוע החשוב והמשמעותי שאיל"ן יכולה לתת להן, בעוד הן נאנקות תחת העלויות וההקרבה הטוטאלית שהם נדרשים אליה בטיפול בילדם הנכה. משפחות אלה אינן מודעות לקיומנו ולסיוע שאנו יכולים לתת להן. אני פונה לתושבי העיר ומבקש מהם ליידע אותנו על כל משפחה שיש לה ילד איל"ן. אנו נגיע אליה וניתן לה כתף תומכת וסיוע  פיזי ונפשי".

הנהלת איל"ן נתניה החליטה להרחיב משמעותית את הסיוע גם לבני משפחת הילד הנכה, ולפתוח לבני המשפחה קבוצות תמיכה בהן הם יקבלו סיוע ומידע אודות הטיפולים והסיוע שאיל"ן נותן. "החלטנו להפנות תשומת לב להורים ולסייע להם מתוך הכרה כי בכך אנו גם מסייעים משמעותית לילד הנכה. אנו נמצאים כעת בתהליך גיוס של עובד סוציאלי המתמחה בנושא כדי לתת להורים שירות מקצועי איכותי", הוסיף לוי.

בעקבות הגידול בפעילות הסניף בנתניה מזמין לוי את תושבי העיר להתנדב ולהקדיש מזמנם למען ילדי איל"ן ומשפחותיהם. "כל מתנדב יתקבל בברכה ויידע שהוא עושה עבודת קודש שאין חשובה ונחוצה ממנה".

פרטים נוספים בטל': 09-8828550.

בדוק גם

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

רמי סיון צילום רותי ברמן

"רמי סיוון היה מורה יוצא דופן ומיוחד"

רמי סיוון בן 78 מכפר יונה נהרג בתאונת דרכים בהיותו הולך רגל בין פרדסיה לבית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *