בית / שרון / נדל"ן שרון / יוקרה, פרטיות ונוף לים

יוקרה, פרטיות ונוף לים

חברת י.ח דמרי תקים בעיר ימים פרויקט בוטיק שיכלול 52 יחידות דיור במתחם של 3 מגדלים יוקרתיים עם 15-14 קומות. מחירים: החל מ-2.675 מיליון שקלים.

הפרויקט, ששיווקו החל בשבוע האחרון, ייבנה ברחוב נתן יהונתן, במרחק הליכה רגלית לים, על מגרש של 17 דונם המשלב פיתוח סביבתי ייחודי. לכל הדירות יהיו שלושה כיווני אוויר עם נוף לים ולשמורת האירוסים. לכל דירה תהיה מרפסת בשטח של 25 מ"ר ומחסן קומתי צמוד. ייחודו של הפרויקט שבין הדירות לא יהיה קיר משותף ליצירת מקסימום פרטיות. בכל בניין יהיה חדר כושר ומועדון לדיירים, והבניינים ייחופו בלוחות אלוקובונד למראה יוקרתי.

חדר כושר ומועדון דיירים. הפרויקט (הדמיית מחשב)
חדר כושר ומועדון דיירים. הפרויקט (הדמיית מחשב)

סמנכ"ל השיווק של החברה, עמוס דבוש: "הפרויקט החדש מתווסף לפרויקטים  נוספים שאנחנו מקימים בנתניה. י.ח דמרי מאמינה בפוטנציאל של העיר מבחינה נדל"נית. העיר זוכה להגירה חיובית מדי שנה ומושכת אליה משפחות רבות מאזורים שונים בארץ ועולים חדשים מצרפת ומארצות נוספות. שילוב של מיקום מצוין, גישה תחבורתית נוחה, הגירה חיובית וחוף ים, הופכים את נתניה לאטרקטיבית מאוד מבחינתנו".

י.ח. דמרי, שבשליטת יגאל דמרי, היא אחת מחברות הבנייה הגדולות והוותיקות בישראל. החברה פועלת בישראל החל משנת 1989 ועוסקת כיום בתכנון וביצוע אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ וכן בייזום פרויקטים למסחר, מלונאות ותעשייה. עד היום בנתה ואכלסה החברה יותר מ-10,500 יחידות דיור ברחבי הארץ ובשלבי ביצוע ותכנון פרויקטים למגורים והתחדשות עירונית בהיקף של כ-12 אלף שקלים.

בדוק גם

שלושה מקרי ירי לפנות בוקר בנתניה

שלושה פצועי ירי טופלו לפנות בוקר ברחוב ויצמן, ז'בוטינסקי וברחוב מוצקין בשכונת אזורים. הפצועים במצב …

פראן, צילום: סטראבו)

ניצחונות להפועל חדרה ומכבי נתניה בליגת החופים

שתי הקבוצות מהשרון פתחו את העונה ברגל ימין אבל עם ניצחונות קשים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *