בית / שרון / חדשות שרון / "זה רצח אופי, אורן חזן עדיין חף מפשע"

"זה רצח אופי, אורן חזן עדיין חף מפשע"

"אני יודע שזה לא יהיה פופולרי ובודאי יהיו תגובות נזעמות לאור רצח האופי בתקשורת", השיב עו"ד אשר מכלוף, חבר מרכז הליכוד בנתניה, כששאלנו את דעתו ותחושותיו בנוגע למעלליו לכאורה של אורן חזן.

"אני מציע לכולם להיכנס לערך שנושאו אורן חזן בויקיפדיה, ובו כתוב: 'אורן בן 33, שירת כפקח טיסה, שירת כקצין בחיל האוויר, למד משפטים והיה יושב ראש התאחדות הסטודנטים במכללה בה למד' עד כאן נורמטיבי לחלוטין", אמר מכלוף, "אורן ניהל במשך כשנתיים קזינו בבורגס בולגריה שם ההימורים נורמטיביים וחוקיים. אורן לא הואשם ובודאי לא הורשע בביצוע עבירה כלשהיא: לא בבולגריה ולא בישראל.

תעזבו בינתיים את אורן חזן. עו"ד אשר מכלוף מדבר (צילום: רותי ברמן)
תעזבו בינתיים את אורן חזן. עו"ד אשר מכלוף מדבר (צילום: רותי ברמן)

"כל התחקיר לגביו משול לרכילות זולה ואין לו ערך ראייתי כלשהו. אני מתאר לעצמי שיהיו מספר נפגעי הימורים שימשיכו לרכל ולמכור סיפורים לתקשורת הצמאה, אך יש לבחון את הדברים באופן רציני ולא לקבלם כעובדה, עד אשר יוכחו בערכאות. חזקת החפות חלה גם לגבי אורן חזן. בואו ננסה להישאר נייטרליים עד אשר יוצגו לנו ראיות ממש. בינתיים אני מאחל לאורן בריאות והצלחה בהתמודדות הקשה.

"מבחינתי אורן עדיין חף מפשע, אך אני מציע שיבחן יחד עם יועציו דרכי התמודדות נוספות, כגון שקט תקשורתי עד לסיומה של הפרשה כדי לשמור על כבוד הכנסת וכבודה של סיעת הליכוד", סיכם עו"ד מכלוף.

בדוק גם

IMG-20180315-WA0035

אותר הנעדר ליאור פרי

עדכון: הנעדר ליאור פרי אותר בריא ושלם. משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר …

תינוק נחנק במהלך ארוחה

היום (חמישי) בשעה 18:51 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון על פעוט שככה"נ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *