יום שלישי , אוקטובר 23 2018
בית / שרון / נתניה / "זה לא חשוב" הוציאו אלבום חדש: "רוד טריפ"
חברי להקת זה לא חשוב (צילום: יוסי ברמן)
חברי להקת זה לא חשוב (צילום: יוסי ברמן)

"זה לא חשוב" הוציאו אלבום חדש: "רוד טריפ"

להקת האינדי רוק "זה לא חשוב" מנתניה, הקליטה את אלבומה החדש שנקרא "רוד טריפ", כשאת הפקתו מימנו מכיסם הפרטי והוא כולל שירים שהלהקה שרה במהלך מסעה מאילת ועד מטולה שהתקיים בחודש יולי האחרון.

חברי "זה לא חשוב" הם: ערן שרעבי; גיטרה בס, כותב וסולן; ליאור לוי מלחין וגיטרה; ליאור גיניס, חצוצרה; צ'יקו משה- סרבי, מתופף; עמית עטיה, מנהל יחסי הציבור של הלהקה ולפעמים גם שר רוני גריפיט. לשישה הצטרפו גם יוסי ברמן במאי סרטים ואיתמר כהן צלם דוקו.

חברי הלהקה לקחו חופשה מהעבודה, קנו מכונית והתאימו אותה כך שתכיל אותם ואת ציוד ההגברה, צבעו אותה בצבעים ססגוניים ויצאו למסע של חודש שהתחיל מהבית בעמק חפר עד לאילת ומשם צפונה למטולה כשבמשך כל הזמן הזה הם תיעדו הכל בוידאו והעלו חוויות היום.

חברי הלהקה מסבירים את סיבת היציאה למסע: "המסע הזה היה אקט של חשיפה לציבור ובפני כמה שיותר קהל. הכוונה הייתה לצאת מגוש דן, להופיע לא רק בתל אביב ובמועדונים בעמק חפר. לצאת למקומות שקשה להגיע, שצמאים למוסיקה ולשמח כמה שיותר אנשים. ביציאה לפריפריה פגשנו אנשים שנהנו מהמוסיקה שלנו, פרגנו לנו והתגובות ברחובות ובפאבים ממש מעודדות. נתקלנו בדרך באנשים מיוחדים ובסיטואציות משעשעות והכל מתועד".

חברי להקת זה לא חשוב (צילום: יוסי ברמן)
חברי להקת זה לא חשוב (צילום: יוסי ברמן)

בדוק גם

מרים פיירברג. צילום: רותי ברמן

בדרך לקדנציה חמישית בנתניה: תנועת הליכוד הודיעה על תמיכתה במרים פיירברג

ראשת העיר מאז 1998 היא מועמדת תנועת השלטון לתפקיד ראשות העיר נתניה לקראת הבחירות הקרובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *