בית / שרון / נתניה / "זה לא חשוב" הוציאו אלבום חדש: "רוד טריפ"

"זה לא חשוב" הוציאו אלבום חדש: "רוד טריפ"

להקת האינדי רוק "זה לא חשוב" מנתניה, הקליטה את אלבומה החדש שנקרא "רוד טריפ", כשאת הפקתו מימנו מכיסם הפרטי והוא כולל שירים שהלהקה שרה במהלך מסעה מאילת ועד מטולה שהתקיים בחודש יולי האחרון.

חברי "זה לא חשוב" הם: ערן שרעבי; גיטרה בס, כותב וסולן; ליאור לוי מלחין וגיטרה; ליאור גיניס, חצוצרה; צ'יקו משה- סרבי, מתופף; עמית עטיה, מנהל יחסי הציבור של הלהקה ולפעמים גם שר רוני גריפיט. לשישה הצטרפו גם יוסי ברמן במאי סרטים ואיתמר כהן צלם דוקו.

חברי הלהקה לקחו חופשה מהעבודה, קנו מכונית והתאימו אותה כך שתכיל אותם ואת ציוד ההגברה, צבעו אותה בצבעים ססגוניים ויצאו למסע של חודש שהתחיל מהבית בעמק חפר עד לאילת ומשם צפונה למטולה כשבמשך כל הזמן הזה הם תיעדו הכל בוידאו והעלו חוויות היום.

חברי הלהקה מסבירים את סיבת היציאה למסע: "המסע הזה היה אקט של חשיפה לציבור ובפני כמה שיותר קהל. הכוונה הייתה לצאת מגוש דן, להופיע לא רק בתל אביב ובמועדונים בעמק חפר. לצאת למקומות שקשה להגיע, שצמאים למוסיקה ולשמח כמה שיותר אנשים. ביציאה לפריפריה פגשנו אנשים שנהנו מהמוסיקה שלנו, פרגנו לנו והתגובות ברחובות ובפאבים ממש מעודדות. נתקלנו בדרך באנשים מיוחדים ובסיטואציות משעשעות והכל מתועד".

חברי להקת זה לא חשוב (צילום: יוסי ברמן)
חברי להקת זה לא חשוב (צילום: יוסי ברמן)

בדוק גם

דניאל-מהרט-יושב-על-כסאו-במו

רשימה אתיופית למועצת העיר בראשות דניאל מהרט

הרשימה האתיופית "דור חדש" בראשות חבר המועצה דניאל מהרט תרוץ בבחירות הקרובות תחת השם "מקומי …

ברית מילה בחצר משפחת סאסי צילום עצמי

הלוויה במקום ברית מילה: שלמה סאסי היה אמור להיות הסדנק של נכדו וטבע בים

. שלמה סאסי, היה אמור להיות הסנדק של נכדו בברית מילה ביום שני האחרון, אך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *