בית / שרון / נתניה / הישגים למועדון הג'ודו "גודו פולג" באליפות ישראל

הישגים למועדון הג'ודו "גודו פולג" באליפות ישראל

כ-3000 ג'ודוקאים מרחבי הארץ הגיעו לרעננה ושם במשך ארבעה ערבים התחרו על תואר אלוף ישראל במשקלים השונים. לאליפות הגיעו גם ספורטאים ממועדון פולג ורשמו הישגים מרשימים.

המועדון שקיים מספר שנים פועל במתנ"ס עיר ימים ומנוהל על ידי לירז בן מלך, ספורטאית לשעבר ואף הייתה חלק מנבחרת ישראל בג'ודו. בנוסף ,המועדון מתאמן גם בבית ספר רימלט שברמת פולג ומונה כ-70 ספורטאים.

ראם זילברשטיין זכה במדליית זהב במשקל של עד 38 ק"ג. זו השנה השנייה שזילברשטיין מגיע להישג מרשים ובעונה שעברה הוא זכה במקום השני. במועדון מספרים כי מדובר באחד הכשרונות של הג'ודו הישראלי שנמנה גם בסגל נבחרת ישראל.

צילום: לירז בן מלך
צילום: לירז בן מלך

הצלחה נוספת שייכת לנועם כהן שזכה במדליית ארד במשקל עד 46 ק"ג. עוד השתתפו באליפות דין הרפז שסיים חמישי במשקל עד 34 ק"ג ואוראל גינת שגם כן סיים חמישי במשקל של עד 42 ק"ג.

המועדון מפולג זכה לשלל מחמאות מראשי האיגוד הן על הישגיו באליפות והן על הדרך והשיפור משנה שעברה.

בן מל

ך אמרה לאחר התחרות: "לאחר שנה שלמה שבה השקענו, התאמנו, בכינו וצחקנו והגענו לשיא של השנה, אליפות ישראל בג'ודו. הילדים עבדו ונלחמו מאד קשה והביאו גאווה גדולה למועדון. מבחינתי מגיע קרדיט גדול לכל הספורטאים מאלוף ישראל ועד שאר הספורטאים שלקחו חלק באליפות. אנחנו מועדון צעיר שמשתפר משנה לשנה והתוצאות בהתאם. נמשיך לעבוד קשה ולגלות כשרונות בכדי לחזור מהאליפות הבאה עם הישגים מרשימים יותר". זילברשטיין: "אני שמח שהעבודה הקשה כל השנה באה גם עם התוצאה. מבחינתי אני בתחילת הדרך ואמשיך לעבוד קשה גם בעתיד".

בדוק גם

ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה. גידי אהרונוביץ צילום רותי ברמן

חייו מלאים באור ודמיון

הוא מוסיקאי ופסנתרן מילדות ויש לו אוסף של מעל 5000  דיסקים. גידי אהרונוביץ' לא רוצה שיקשרו אותו עם עיוורים שיושבים בחושך. העולם שלו מלא. יש לו תואר שני והוא מלמד מוסיקה בכפר יונה. הוא רוצה להיות אבא והחלום שלו הוא ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה קלאסית

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *