בית / שרון / נתניה / החיים החדשים שלי

החיים החדשים שלי

 

הכל החל במרץ השנה. טלי מולנר, פעילה חברתית וציבורית בוועד רמת פולג, החליטה לרדת במשקל וסימנה לעצמה מטרה – מינוס 20 ק"ג. אחר כך התחילה העבודה הקשה – שינוי אורח החיים מקצה לקצה – ועם הרבה עזרה מהסביבה התוצאות לא איחרו להגיע. ברור שיש לה כבר מטרה חדשה: "עכשיו אני מתאמנת לחצי מרתון במסגרת מרתון תל אביב".

"ידעתי שלבד לא אצליח ועטפתי את עצמי במערכת תומכת". טלי מולנר (צילום: אורית כץ)
"ידעתי שלבד לא אצליח ועטפתי את עצמי במערכת תומכת". טלי מולנר (צילום: אורית כץ)

 

מולנר, 43, אמא לשלושה (12, 17 ו~6 וחצי) עובדת ב"אשכולות חשיבה" במסגרת תוכנית קרב. היא שירתה עשר שנים בתפקידי פיקוד בצבא קבע, השתחררה בדרגת סרן ויצאה לשליחות באיטליה עם בעלה.

"השנה נולדתי מחדש", היא אומרת, "אני 1.71 מ', שקלתי 80 ק"ג והרגשתי כבדה. קיבלתי החלטה ויצאתי לדרך. כתבתי פוסט בפייסבוק, סיפרתי לחברותיי על המטרה שלי ותוך 10 דקות התמלאה קבוצת חיטוב לנשים שיצאה איתי לדרך עם המאמנת אורלי הופמן. ידעתי שלבד לא אצליח ועטפתי את עצמי במערכת תומכת שכללה גם מאמן ריצה ומאמנת תזונה".

השינוי לא איחר להגיע. "אין יום שאני לא נועלת נעלי ספורט ועושה פעילות גופנית. השגתי את המטרה, היום אני שוקלת 60 ק"ג, וירדתי ממידה 44 למידה 38. חלק מהשינוי היה החלפת כל ארון הבגדים. היום אני לובשת שמלות ומרגישה צעירה ב-20 שנה. אני יותר קלה, יותר זריזה, מקבלת המון מחמאות וכיף לי".

לא מתמודדת, בינתיים. טלי מולנר עם רפי ימין ועופר אורנשטיין (צילום: פרטי)
לא מתמודדת, בינתיים. טלי מולנר עם רפי ימין ועופר אורנשטיין (צילום: פרטי)

 

בשום שלב של המהפך, מולנר לא זנחה את החיידק הציבורי שבו נדבקה לפני שנים, ואולי זה משהו בגנים, שהרי היא נכדתו של שמואל אדלשטיין ששימש חבר מועצת העיר.

אין דבר שמולנר לא תשיג בשביל נזקק. פוסט אחד בפייסבוק ויש לה מיטה לילד, או ארון או כל חפץ אחר. פוסט נוסף ויש גם מי שיוביל את הציוד אל המשפחה. היא גם מוקפת באנשים טובים שהולכים איתה יד ביד למען האחר. "עשר שנים אני עוזרת למשפחות נזקקות בנתניה. התחלתי לעשות זאת כשעבדתי עם אוכלוסיות חלשות בבית הספר. נחשפתי לילדים עניים שהגיעו בחורף עם סנדלים ובלי מעילים. הייתי בבתיהם של הילדים והזדעזעתי. מאז העזרה למשפחות במצוקה היא חלק בלתי נפרד ממני".

הכתבה המלאה ביום שישי ב"חדשות נתניה" ובמהדורה הדיגיטלית

 

 

 

 

בדוק גם

DSC_9237-001

אפליה מתקנת לגברים

אחרי 12 שנות נדודים ברחבי העולם, חזר נווין שלום שגב לארץ ומצא את מקומו בפרדס חנה. כאן החל לארגן אירועים ומסיבות מיוחדות ולפני שנתיים הוציא לפועל את המשיכה שלו לאופנה כשפתח חנות לבגדי גברים, בה תמצאו פריטים ייחודיים, כולל כובעים ואקססוריז אחרים שהפכו לעניין שבשגרה בחו"ל וכאן נראים כאילו לקוחים מעולם אחר. הרווח שבין הגבר לחולצה

צילום: דוד ששון

המוזיקה ניצחה

הם התחילו את יחסיהם כבוס ועובדת, התיידדו, הפכו לזוג ולפני שלושה שבועות התחתנו. יואב אור וג'ניה סילנקו בת חששו לעבוד ביחד כצמד מוזיקלי, אבל התבדו כשההצלחה הגיעה ובגדול. עכשיו הם זקוקים להמונים כדי להוציא אלבום. לא תעזרו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *