בית / שרון / נתניה / האדומים ישלמו

האדומים ישלמו

בשורה טובה לאנשי מכבי נתניה: הפועל תל אביב תעביר לנתניה כ-310 אלף דולר מעסקת המכירה של החלוץ ארון שוינפלד למכבי תל אביב.

שוינפלד, שהגיע למכבי נתניה לפני שנתיים וקיבל אזרחות בסיועה של ראשת העירייה מרים פיירברג-איכר, שיחק בנתניה כחודש בלבד ונמכר להפועל תל אביב. בהסכם מכירתו של החלוץ צוין כי נתניה תקבל כ-40 אחוז ממכירה עתידית שלו.

לפני כחודש נמכר שוינפלד למכבי תל אביב ומכבי נתניה דרשה את חלקה. לבקשת המועדון, הוציאה השופטת עירית ויינברג-נוטוביץ' צו מניעה זמני ולמעשה הקפיאה את התשלום שהפועל תל אביב הייתה אמורה להעביר עבור מכירת השחקן. השבוע המליצה כונסת הנכסים הראשית, עו"ד נעמה גור-מס, כי 310 אלף דולר יועברו למכבי נתניה.

פעם צהוב. ארון שוינפלד ומרים פיירברג-איכר (צילום ארכיון: עיריית נתניה)
פעם צהוב. ארון שוינפלד ומרים פיירברג-איכר (צילום ארכיון: עיריית נתניה)

עוד לפני השלמת המעבר לקריית שלום, המפרקת של מכבי נתניה, עו"ד ליזה חדש, ביקשה מבית המשפט כי ימנע את העברת תשלום המכירה להפועל תל אביב ויורה לאדומים להעביר למכבי נתניה 40 אחוז מהסכום. בבקשה ציינה כי  האחוזים "הינם קניינה הבלעדי של קופת הפירוק" וכי "הזכויות של נתניה הן בעלות אופי קנייני".

השבוע קבע כונס הנכסים הראשי: "הרוכשים של קבוצת הפועל תל אביב לא יכולים לקבל לידיהם יותר ממה שיש בממכר. בכל הקשור לשחקן שוינפלד, נותרו בידי מכבי נתניה 40 אחוזים מהזכויות וממילא אף רוכשי הפועל תל אביב כפופים לנתון הזה. לטענת המפרקת סכום התמורה (שנקבע לסך 760 אלף דולר) אינו מקרי ומשקף התנהלות בחוסר תום לב והכל במטרה להפחית סך של 750 אלף שקלים מתוך נתחה של נתניה בסכום המכר".

יש לציין כי הכסף שתקבל נתניה מעסקת המכירה יועבר לנושים ולתשלום חובות מהעונה הקודמת.

בדוק גם

ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה. גידי אהרונוביץ צילום רותי ברמן

חייו מלאים באור ודמיון

הוא מוסיקאי ופסנתרן מילדות ויש לו אוסף של מעל 5000  דיסקים. גידי אהרונוביץ' לא רוצה שיקשרו אותו עם עיוורים שיושבים בחושך. העולם שלו מלא. יש לו תואר שני והוא מלמד מוסיקה בכפר יונה. הוא רוצה להיות אבא והחלום שלו הוא ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה קלאסית

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *