מבזקים
בית / שרון / חדשות שרון / גם נגישות, גם אטרקציה

גם נגישות, גם אטרקציה

בימים אלה, החל משרד התיירות, באמצעות החברה הממשלתית לתיירות, בעבודות להקמתה של מעלית נוספת לים, שתרד מטיילת המצוק אל חוף הים של נתניה. מדובר באטרקציה תיירותית נוספת שתהווה עוגן בהמשך פיתוחה של העיר.

המעלית החדשה תוקם סמוך למלונות איילנד ורמדה ותצטרף למעלית שכבר פועלת בטיילת הראשונים ומנגישה את החוף באופן מלא לבעלי מוגבלויות.

ירידה למרפסת תצפית. מעלית לים (הדמיה: בן יצחק אדריכלים)
ירידה למרפסת תצפית. מעלית לים (הדמיה: בן יצחק אדריכלים)

המעלית החדשה תגשר על גובה של 33 מ' ותתחבר לטיילת באמצעות גשר תצפית עילי. היא תכלול שני תאים ותפעל בפיר שקוף, שיאפשר מבט פתוח אל נוף הים. תחתית המעלית תיפתח ללובי סגור ממנו תהיה יציאה למרפסת תצפית תחתונה. סך ההשקעה בפרוייקט: כ–16 מיליון שקלים. הפרויקט תוכנן על ידי משרד בן יצחק אדריכלים וגלברג מהנדסים.

מעבר לנושא הנגישות, המעלית החדשה תהווה באטרקציה תיירותית נוספת ותצטרף לשורה של פרויקטים שבוצעו בעיר בשנים האחרונות: הקמת רצועת טיילות, הכיכר האינטראקטיבית הראשונה בישראל והמשך שדרוג רחוב הרצל ושלוחותיו, שדרוג הפארקים והריאות הירוקות, הקמת אנדרטת הניצחון ומתחם ההנצחה, מוזיאון העיר, הפלנתניה – מרכז המדע, החלל והתרבות הייחודי ובתי מלון חדשים המעניקים רמת אירוח גבוהה במיוחד.

בדוק גם

צביקה גנדלמן (צילום: שלומי גבאי)

בגלל תגובה בפייסבוק: גנדלמן מאיים בתביעה של חצי מיליון שקלים

טליה אנוקנין, פעילה חברתית בארגון 'יחד למען אולגה' ותושבת השכונה קיבלה בסוף השבוע שעבר, מכתב התרעה לקראת תביעה מעורך דינו של ראש העיר צביקה גנדלמן, בו נכתב כי אם היא לא תפרסם התנצלות על תגובה שלה לפוסט, בו היא לכאורה מבקרת בחריפות את גנדלמן- היא תיתבע על ידו בסכום של חצי מליון שקלים

מבוקשת. שכונת נווה חיים. צילום: אלי מלכה

גל פריצות בנווה חיים: התושבים הקימו משמר שכונתי

נווה חיים כנראה שכונה מבוקשת ביותר. לטענת התושבים, בחודש נובמבר התרחשו יותר מעשר פריצות לבתים, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *