יום שלישי , ינואר 22 2019
בית / שרון / נתניה / ברברה עולה על הבמה באיניגו מונטויה
צילום: אליאב חזן
צילום: אליאב חזן

ברברה עולה על הבמה באיניגו מונטויה

 

אחרי שחגגו עשור לאיניגו מונטויה במסיבת ענק, יוצאים השותפים המאושרים בתחרות קליפים שהפרס בצידה הוא טיסה לאמסטרדם. בשנה האחרונה נוצרה קהילה מדהימה שמתכנסת מדי שבועיים במועדון, ולכן הוחלט לפתוח בתחרות של הבמה הפתוחה בסוף פברואר.

צילום: אליאב חזן
צילום: אליאב חזן

 

מה צריך לעשות כדי לזכות? טל רוידר: "כל זמר או זמרת שרוצים להשתתף ידאג שאחד מחבריו יצלם אותו לסרטון של דקה, שר על במת האיניגו באחד מערבי הבמה הפתוחה הקרובים ולהעלות לדף inigo openmic בפייסבוק. הסרטון שיקבל הכי הרבה לייקים יזכה".

צילום: אליאב חזן
צילום: אליאב חזן

 

ובינתיים התחיל בימי חמישי ליין השותפים של האיניגו לחבר'ה היותר בוגרים בשילוב יום הולדת ליחצן סהר היינמן וביום ראשון בבלאק סאנדי הגרילו כרטיס להופעה של שון פול.

צילום: אליאב חזן
צילום: אליאב חזן

 

בדוק גם

"פתחנו מקום שמתאים לצעירים כמונו, קהל איכותי שחיפש מועדון איכותי". מימין לשמאל: בר דואר, דניאל לדרמן, זיו רבינוביץ, ירון גמליאל, אריק נגר, טל רוידר ומתן פלחוביץ (צילום: עצמי)

צעירים חסרי מנוח

האיניגו מונטויה כבר הפך מזמן למוסד בחיי הלילה בשרון, בהחלט לא דבר של מה בכך בתחום שבו נפתחים ונסגרים מקומות חדשות לבקרים. בשבוע הקרוב יחגגו הבעלים של המועדון 11 שנות חיי לילה פוריים, וזו הזדמנות טובה לשמוע מהם איך הכל התחיל ואיך שבעה בוסים מנהלים עסק אחד מצליח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *