מבזקים
בית / שרון / חדשות שרון / אופרה בשוק

אופרה בשוק

סולני האופרה הישראלית עצרו את תנועת הקונים הנדהמים בשוק נתניה ביום שישי שעבר, כשהעלו את המופע Artישוק, איתו הם עוברים בשווקים שונים ברחבי הארץ.

לימור אילן, מורן אבולוף, שירי הרשקוביץ וטלי קצף, ארבע זמרות האופרה הישראלית הופיעו במרכז השוק במסגרת ימי תרבות נתניה 2017 של מפעל הפיס וזכו לתגובות חמות ולהתלהבות. אחת הצופות קפצה לדוכן הפרחים הקרוב, רכשה זר והגישה אותו באהבה לזמרת הרשקוביץ הנדהמת.

סולנית האופרה הישראלית (צילום: נורית מוזס)
סולנית האופרה הישראלית (צילום: נורית מוזס)

לימור אילן, סולנית האופרה הישראלית: "מטרתנו להגיע לכל מקום ולכל הקהלים. האופרה נולדה ונוצרה כמוזיקה להמונים, ומפעל הפיס עוזר לאופרה הישראלית להגשים חלום בהנגשת התכנים שלה לציבור הרחב".

טלי קצף, זמרת האופרה, ילידת נתניה, אמרה להקהל שצפה בה: "לשיר בשוק נתניה זה תענוג מפני שאני מכירה אותו היטב – עשיתי כאן המון קניות בחיי. נחמד לשיר כאן להיטי אופרה לציבור הרחב ואני מקווה שאתם נהנים".

בדוק גם

צביקה גנדלמן (צילום: שלומי גבאי)

בגלל תגובה בפייסבוק: גנדלמן מאיים בתביעה של חצי מיליון שקלים

טליה אנוקנין, פעילה חברתית בארגון 'יחד למען אולגה' ותושבת השכונה קיבלה בסוף השבוע שעבר, מכתב התרעה לקראת תביעה מעורך דינו של ראש העיר צביקה גנדלמן, בו נכתב כי אם היא לא תפרסם התנצלות על תגובה שלה לפוסט, בו היא לכאורה מבקרת בחריפות את גנדלמן- היא תיתבע על ידו בסכום של חצי מליון שקלים

מבוקשת. שכונת נווה חיים. צילום: אלי מלכה

גל פריצות בנווה חיים: התושבים הקימו משמר שכונתי

נווה חיים כנראה שכונה מבוקשת ביותר. לטענת התושבים, בחודש נובמבר התרחשו יותר מעשר פריצות לבתים, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *