יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / שרון / נדל"ן שרון / החלה מכירת הדירות בפרויקט אלוני צורן

החלה מכירת הדירות בפרויקט אלוני צורן

 פרויקט המגורים בצורן (הדמיה אילן פיין)
פרויקט המגורים בצורן (הדמיה אילן פיין)

קבוצת "שובל הנדסה", שמשרדיה הראשיים ממוקמים בנשר, מקימה במיקום שקט, בלב צורן הוותיקה, את פרויקט אלוני צורן, בניין בוטיק יוקרתי בסטנדרט בנייה גבוה.

הפרויקט ממוקם בסמוך למרכזי קניות, מוסדות חינוך ובתי כנסת, ונהנה מנגישות מלאה לכבישים 4 ו-6 לאזור השרון והמרכז ולתחנת הרכבת הקרובה, תחנת בית יהושע. בפרויקט יהיו דירות גן בנות 5 ו-6 חדרים, דופלקסים, דירות בנות 4 ו-5 חדרים עם מרפסות מיוחדות, ופנטהאוזים בני 6חדרים. הדירות בנות 4 החדרים יהיו בשטח של כ-115 מ"ר, הדירות בנות 5 החדרים יהיו בשטח של כ-130 מ"ר. לכל דירה תוצמד חניה תת קרקעית.

ב"שובל הנדסה" מספרים כי הפרויקט יכלול כ-30 יחידות דיור ב-5 קומות וקומת קרקע, בסטנדרטים גבוהים עם מפרט יוקרתי וסטיילינג צעיר. מחירי הדירות יהיו החל מכ-1.5 מיליון שקלים. ההיקף הכספי הכולל המשוער של המכירות בפרויקט נאמד על פי ההערכות הראשוניות בכ-57,450,000 שקלים.

הבעלים והיו"ר של קבוצת "שובל הנדסה", משה מילר, מציין: "פרויקט אלוני צורן תוכנן ע"י משרד האדריכלים מנספלד-קהת המובילים בישראל שתכננו את אצטדיון סמי עופר בחיפה, את המשכן לאומניות באוניברסיטת חיפה ועוד פרויקטים. בזכות התכנון המיוחד, הפרויקט ייבנה כקונספט ייחודי לאזור ויביא עמו חדשנות. הדירות המתוכננות גדולות מאוד, עם מרפסות גדולות ומיוחדות, ודירות הגן מתוכננות עם גינה צמודה גדולה".

בדוק גם

תוכנית האצטדיון בחדרה הדמיה באדיבות עיריית חדרה

חדרה: האיצטדיון העירוני אושר להפקדה

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה אישרה להפקדה את התוכנית להקמת איצטדיון כדורגל עירוני בחדרה. האיצטדיון מתוכנן …

קרית הממשלה ב542 באדיבות אלקטרה

לראשונה: קרית ממשלה תקום בנתניה

מאבק עיריית נתניה הסתיים בהצלחה לאחר שאושרה הקמת קריית ממשלה נפתית, שתכלול את כל משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *