יום ראשון , ינואר 20 2019
בית / שרון / נדל"ן שרון / אליכין: הוגשה תוכנית להקמת 600 יח"ד
שכונת הארזים אליכין
שכונת הארזים אליכין (הדמיה יח"צ)

אליכין: הוגשה תוכנית להקמת 600 יח"ד

שכונת הארזים אליכין
שכונת הארזים אליכין (הדמיה יח"צ)

התכנית לשכונה החדשה גובשה על ידי אדריכל דב קורן בשיתוף המועצה המקומית אליכין, והיא תוקם על הקרקעות החקלאיות בקצה הדרום-מערבי של שטח השיפוט של המועצה. התכנית תשמר את האופי הכפרי של היישוב ותכלול בנייה צמודת קרקע ודירות גן גג. המועצה מתכוונת להקים במקום בית ספר ומרכז מסחרי בשטח של כ-10,000 מ"ר. שטחי הציבור המתוכננים בשכונה יכללו גינות ציבורית ושטחים ירוקים נוספים.

חברת אפי קפיטל החלה בייזום התכנית לפני כחמש שנים. השכונה החדשה תהווה המשך של שכונת האתרוגים הכוללת כ-450 יח"ד, רובם צמודי קרקע, קוטג'ים דו משפחתיים ווילות. חברת אפי קפיטל החזיקה בכ-50 דונם מהקרקעות בשכונה והשאר הוחזק בידי בעלים פרטיים. בשנים האחרונות מכרה החברה חלקות בגודל של חצי דונם ובידיה נותרו כ- 20 דונם, עליהם היא מתכננת להקים 70 יח"ד. כיום עם התקדמות התכנון השווי של הקרקעות מגיע לכ- 500 אלף שקלים לחצי דונם.

שייקה נפחא, סמנכ"ל בחברת אפי קפיטל: "הצרכן הישראלי עדיין חולם על צמוד קרקע. עליית מחירי הדירות בשנים האחרונות הביאה להרחבת הביקושים לצמודי קרקע מחוץ לאזור המרכז. השרון הצפוני נהנה היום מביקושים ערים גם לדירות וגם לצמודי קרקע במחירים שפויים. אנו רואים כי קיים ביקוש גדול לרכישת הקרקעות גם מצד משקיעים וגם מצד תושבים שעדים להתקדמות התוכניות באזור. אנו מעריכים כי התוכנית תאושר בקרוב".

בדוק גם

אזור התעשייה בפרדס חנה -כרכור

התעשייה החדשה

מועצת פרדס חנה-כרכור מודיעה: החל המהפך באזור התעשייה הישן. האזור, שהיה מוזנח במשך שנים רבות, ישנה את פניו בשנה הקרובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *