בית / שרון / נדל"ן שרון / אושרה להפקדה התוכנית לאזור תעסוקה

אושרה להפקדה התוכנית לאזור תעסוקה

הוועדה המחוזית אישרה להפקדה את תוכנית מועצת פרדס חנה כרכור לפיתוח אזור תעסוקה חדש סמוך לתחנת הרכבת. בשבועות האחרונים נערך דיון בוועדה המחוזית בנושא התוכנית. לאחר מספר תיקונים, התוכנית תתפרסם ויינתנו 60 יום להגשת התנגדויות.

התוכנית רחבת ההיקף היא פרויקט הדגל של המועצה לפיתוח תעסוקה ולקידום כלכלה אורבנית בישוב. במסגרת תוכנית המתאר החדשה של היישוב מקדמת המועצה את פיתוח אזור התעסוקה החדש בשטח של 300 אלף מ"ר ובהשקעה תקציבית ניכרת. לצד זאת, מקדמת הרשות את הרחבתו של אזור התעסוקה בחלקו הצפוני של היישוב (סמוך למרכז BIG). מהמועצה נמסר כי אזור התעסוקה החדש אף יכלול חניון עם כ-1500 מקומות חנייה עבור באי אזור התעסוקה ועבור באי תחנת הרכבת ביישוב.

ראש מועצת פרדס חנה כרכור, חיים געש: "אחד היעדים המרכזיים העומד לנגד עינינו בשנים הקרובות הוא הגדלת העצמאות הכלכלית של היישוב. פיתוח אזורי מסחר ותעסוקה מאפשר להרחיב את  מקומות התעסוקה לתושבי האזור, גידול בהכנסות העצמיות וכמובן קידום הישוב בהיבט הכלכלי והעסקי".

גזבר ומזכיר המועצה, רן גלר: "המועצה פועלת בשנים האחרונות לקידום התוכנית  מול היזמים והרשויות בהיבטים השונים. אזור תעסוקה נרחב ובו משרדים ושטחי תעסוקה ומסחר מחייב השקעה תקציבית רבה, אך לצד זאת, לטווח הקרוב ובוודאי הרחוק, מדובר בפוטנציאל כלכלי נרחב עבור הישוב ותושביו".

 

 

בדוק גם

בונים עוד מגדלים

ירידה של 26 אחוז בהתחלות הבניה בנתניה

בשנת 2017 נרשמה בנתניה צניחה של 26 אחוזים בהתחלות הבנייה של דירות חדשות לעומת שנת …

תושבי נווה שרת בישיבת המועצה בנושא פארק היין לפני שלושה שבועות (צילום: נירית שפאץ)

התושבים חוששים: חוברת המכרז אינה תואמת את הסיכומים

בתחילת השבוע שעבר פרסמה רשות מקרקעי ישראל את חוברת המכרז של תוכנית פארק היין בזכרון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *