מבזקים
בית / שרון / נדל"ן שרון / אור עקיבא: אפי קפיטל תפתח תשתיות בשכונת נווה אור

אור עקיבא: אפי קפיטל תפתח תשתיות בשכונת נווה אור

השכונה תוקם על שטח של 48 דונם, ותכלול 400 יחידות דיור, שיתפרסו על פני 10 בניינים בני 7-12 קומות. כחלק מפיתוח תשתית הכולל כבישים ומדרכות, החברה תפתח שטח ציבורי פתוח מרכזי של 12 דונם בין הבניינים בפרויקט, הנמצא בשלבי תכנון עם העירייה. מדובר בפארק ירוק בשטח של 12 דונם עם מתקנים ומשחקים לתינוקות, לנוער ופינת ישיבה להורים. בנוסף, תקים בשכונה 2 גני ילדים.

לדברי שייקה נפחא, סמנכ"ל חברת אפי קפיטל "לעצם העובדה שחברה אחת מנהלת הקמה ופיתוח של שכונה שלמה יש יתרון משמעותי, שכן הדבר מאפשר תכנון של כל השכונה בראייה רחבה. זה גם מבטיח לרוכשים שסיום הפיתוח יעמוד בזמני מסירת הדירות, בניגוד למקרים שראינו לאחרונה בראש העין ובאר יעקב, בהם הבניינים כבר לקראת אכלוס ואין תשתיות"

הדמיית הפארק בפרויקט OPARK באור עקיבא (צילום: איוולב מדיה )
הדמיית הפארק בפרויקט OPARK באור עקיבא (צילום: איוולב מדיה )

פרויקט opark בשכונת נווה אור משווק על ידי חברת שניר המתמחה בשיווק פרויקטים למגורים גדולים, מסחר וקניונים. תמהיל הדירות כולל דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים, לכל הדירות בפרויקט מחסן צמוד וחניה צמודה. השכונה גובלת בקניון אורות ממזרח ושכונת הקוטג'ים היוקרתית גני אור מדרום. השכונה נמצאת מרחק הליכה ממרכז העיר.

חברת הנדל"ן אפי קפיטל החלה את פעילותה בשנת 2006. החברה בנתה ובונה פרויקטים רבים למגורים, ועד כה בנתה ושיווקה בהצלחה פרויקטים בחדרה. החברה בונה כיום גם את פרויקט אקווה בשכונת עין הים הכולל 520 יחידות דיור בחדרה, וכן מקדמת תכניות על שטח בן 120 באליכין ועל שטח של 200 דונם באזור תעשיה חדרה. מהחברה נמסר כי היא נהנית מאיתנות פיננסית, המאפשרת לה להשקיע באזורים מתפתחים נוספים.

 

בדוק גם

"הדיירים הראשונים ייכנסו לדירותיהם בעוד שלוש שנים". פינוי בינוי אנדריוס (הדמיה: חיימי שניידר אדריכלים)

התקבלו היתרים לשני הבניינים הראשונים בפינוי בינוי אנדריוס

12 שנים אחרי שהחל התכנון, ניתן אישור לחברת אפריקה ישראל מגורים להרוס שלושה בניינים ולבנות תחתם שני מגדלים של 26 קומות. המתכנן, אדריכל חיימי שניידר, מסביר למה זה לקח כל כך הרבה זמן

view point תחילתו של פארק הנחל 2

היקף הבנייה באור עקיבא גבוה מהממוצע הארצי

אולי אור עקיבא היא הפתרון למצוקת הדיור בישראל, כי שם דווקא לא מפסיקים לבנות. היקף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *