בית / שרון / מושבים וקיבוצים / פרדסיה: הופקדה תוכנית לבניית 742 יח"ד

פרדסיה: הופקדה תוכנית לבניית 742 יח"ד

תוכנית לבניית 742 יחידות דיור בפרדסיה הופקדה בוועדה המרחבית לתכנון ובנייה "שרונים" ונמצאת לאחר דיונים בהתנגדויות. שטח התוכנית הוא 415 דונם, והיא תגדיל את אוכלוסיית פרדסיה בשליש. היום מונה היישוב 6700 תושבים ב-1390 בתי אב. התוכנית, יש לציין, כוללת גם 163 יחידות דיור מוגן, הפקעות לצורך מבני ציבור, תעסוקה, מסחר ומשרדים, שטחים ירוקים ודרכים.

בשנת 2009 אושרו שלוש תוכניות במערב הישוב, הכוללות 287 יחידות דיור. לדברי ראש המועצה המקומית פרדסיה, יצחק ימיני, הבנייה בתוכניות הללו הינה צמודת קרקע וגן-גג, ונמצאות  בשלבי פיתוח השטח על ידי המועצה.

יו"ר הוועדה המרחבית לתכנון ובנייה "שרונים", אפריים בולמש, מסר כי "בהשלמת התוכניות הללו ימוצו כל השטחים להרחבת פרדסיה והישוב ישודרג הן מבחינת יכולת המסחר והתעסוקה והן מבחינת כמות התושבים, תוך מתן פתרון לאזרחים הוותיקים והצעירים".

בדוק גם

קבוצת הנשים (צילום: גדעון רוזנשטיין)

הנשים והגברים של מנשה/חדרה/עמק חפר עלו לחצי גמר גביע המדינה בכדורעף

בדומה לקבוצת הנשים, גם קבוצת הגברים של מנשה/חדרה/עמק-חפר' העפילה לחצי גמר גביע המדינה. במשחק רבע …

נסיעת בכורה על הטרקטור המשופץ. קובי סמסונוב (צילום: הילה אייזינגר)

נשמת הטרקטור

הוא מצא חלקים של טרקטור, בן 60 לערך, שבימיו היפים יותר חרש את שדות רמת הגולן, והחליט להפיח בו חיים. לאחר פרויקט שיפוץ ארוך ומתיש הפכה הגרוטאה לכלי יפהפה שנוסע. ועוד איך נוסע. קובי סמסונוב מקיסריה מאוהב עד כלות בכלי רכב ישנים ומשקיע בהם את מיטב כספו ומרצו, כי אחרי הכל, מה לא עושים בשביל שימור ההיסטוריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *