בית / שרון / חדשות שרון / השבב החזיר את הוב הביתה

השבב החזיר את הוב הביתה

 

התרגשות גדולה הייתה בבית משפחת דרורי-איכר משדות ים לפני מספר שבועות. הכלב האהוב הוב חזר הביתה לאחר היעדרות של כשנה.

הוב יצא לטיול היומי בחצר ובחוף הים ונעלם. למרות חיפושים רבים וניסיונות של בני המשפחה לאתרו באמצעות רשתות חברתיות וגופים רלוונטיים, נעלמו עקבותיו. לפני כשלושה שבועות קיבלה תגית דרורי-איכר שיחת טלפון. על הקו הייתה ציפי כהן, אחראית על מדור רישום כלבים באיגוד הווטרינרי שומרון, שהודיעה לה: הוב נמצא בכלבייה וזוהה כשייך להם בזכות השבב שבגופו. "ציפי כהן שאלה אותי אם יש לי כלב בשם הוב", סיפרה השבוע תגית, "הייתי בשוק ושאלתי אותה על מה היא מדברת. היא אמרה לי שנמצא אצלם כלב עם שבב הנושא את הפרטים שלנו. פרצתי בבכי מרוב התרגשות וסיכמנו שנגיע אליהם למחרת. אנשי האיגוד מצאו את הוב משוטט בעין שמר ואספו אותו למכלאה".

"הכלב מאוד התרגש". משה ותגית דרורי-איכר מתאחדים עם הוב (צילום: ד"ר ריאד בדראן)
"הכלב מאוד התרגש". משה ותגית דרורי-איכר מתאחדים עם הוב (צילום: ד"ר ריאד בדראן)

 

למחרת הגיעו תגית ובעלה משה למכלאה כדי לאסוף את הוב ונתקלו במכשול חדש. יחד איתם הייתה אשה מגן השומרון שטענה כי הוב טופל אצלה בשנה האחרונה וביקשה לקחת אותו. אלא שהמפגש של בני הזוג עם הכלב לא הותיר ספק למי הוא שייך. "בסופו של דבר באיגוד פסקו שאנחנו הבעלים. המפגש עם הוב היה מרגש, הוא נבח נביחות שמחה וקפץ עלינו. גם מנכ"ל האיגוד, ד"ר ריאד בדראן, התרגש. מה שחשוב הוא שהוב היום בבית, חזר למיטה, למשחקים ולמשפחה שלו".

ד"ר בדראן סיפר: "מה שהיה ייחודי ומרגש במפגש הזה הוא שגם אחרי שנה וחודשיים הכלב מאוד התרגש לראות את הבעלים שלו, הוא זיהה אותם מיד התחיל לקפוץ ולנבוח בשמחה".

לאחר החוויה המיטלטלת שעברה מבקשת דרורי-איכר: "חשוב שכל מי שמוצא כלב, גם אם הוא יפה וחמוד, ייגש איתו מיד לווטרינר כדי לזהות מי הבעלים. כשכלב הולך לאיבוד או נגנב יושבת משפחה ובוכה. אני רוצה להודות לצוות באיגוד הווטרינרי שהחזירו לנו את הוב הביתה, אני מורידה בפניהם את הכובע".

 

 

 

בדוק גם

ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה. גידי אהרונוביץ צילום רותי ברמן

חייו מלאים באור ודמיון

הוא מוסיקאי ופסנתרן מילדות ויש לו אוסף של מעל 5000  דיסקים. גידי אהרונוביץ' לא רוצה שיקשרו אותו עם עיוורים שיושבים בחושך. העולם שלו מלא. יש לו תואר שני והוא מלמד מוסיקה בכפר יונה. הוא רוצה להיות אבא והחלום שלו הוא ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה קלאסית

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *