בית / שרון / בחירות מקומיות בשרון / בחירות במועצה האזורית מנשה: "היה ברור לי שאנצח"

בחירות במועצה האזורית מנשה: "היה ברור לי שאנצח"

אילן שדה
היה ברור שאני אנצח. אילן שדה (צילום: איילת קדם)

ראש המועצה האזורית מנשה, אילן שדה ימשיך לקדנציה נוספת. אמש ( שלישי) נערכו הבחירות למועצה האזורית ושדה זכה ב- 4124 מקולות הבוחרים. המועמדת מיכל שקד, שהייתה סגנתו בעבר קיבלה 2998 קולות.

"בסוף הבחירות כבר היה ברור לי שאנצח", אומר שדה הבוקר  (רביעי) אחרי הניצחון. הוא מכהן בתפקידו כבר 20 שנה ויותר. "בהתחלה זה בהחלט לא היה לי ברור, אבל לא פחדתי. אני לא אדם שמפחד. השקעתי בקמפיין הבחירות שלי את כל כוחי ומרצי, ערכתי חוגי בית והרצאות ועבדתי סביב השעון. החל מהשעה שבע וחצי בבוקר ועד לשעה אחת או שתיים בלילה. תמיד שאלו אותי מאיפה הבטריות שלי, שאינן נגמרות. כשכולם בחוגי הבית שערכתי התחילו לנקר, אני עוד המשכתי והמשכתי. ועובדה: בסופו של דבר יש תוצאות, הקמפיין הצליח. מעבר לזה, הבוחרים כבר מכירים אותי, את כוחי ועשייתי. אני מעריך שבימים הקרובים אבחר את הסגן שלי בצורה שקולה, אחר כך אקח לי עשרה ימי חופש, אני חייב את זה לאשתי ולבני משפחתי".

את הבוקר שאחרי, העבירה מיכל שקד, קצינת צבא בדימוס, בעיקר במחשבות לגבי העתיד. "אני מרגישה שבהחלט עשיתי  דרך וניצחתי בכל המושבים באופן ברור, אבל לא הצלחתי לנצח בבחירות כי יש בלוק חוסם"..

הכתבה המלאה ביום שישי בחדשות חדרה

בדוק גם

אביגיל אודרברג אלימי (צילום: יח"צ)

אביגיל אודרברג אלימי מצטרפת לפוליטיקה

סגן ראש המועצה האזורית חוף הכרמל, אורן עוזרד, המתמודד לראשות המועצה האזורית בבחירות הקרובות שיחולו …

מועצת נשים עירונית צילום עצמי

מועצת נשים נתניה קוראת לנשים להיכנס לפוליטיקה

לקראת הבחירות הקרבות, שיגרה השבוע מועצת נשים נתניה, אמנה לראשי הרשימות בנושא קידום שוויון מגדרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *