יום שני , ינואר 21 2019
בית / שרון / חדשות שרון / תושב הצפון שכח טופס לוטו זוכה בדוכן מפעל הפיס
הזוכה ב-250 אלף שקלים והזכיין רוני מילוא (צילום: מפעל הפיס)
הזוכה ב-250 אלף שקלים והזכיין רוני מילוא (צילום: מפעל הפיס)

תושב הצפון שכח טופס לוטו זוכה בדוכן מפעל הפיס

רגעים ספורים לאחר שיצא לקוח מזדמן מדוכן מפעל הפיס בתחנת הדלק משמר השרון, הבין הזכיין אורי מילוא מכפר ידידה, כי הלקוח שכח את הכרטיס מבלי לבדקו. לתדהמתו גילה מילוא שהטופס שנשכח זכה בסכום של 250 אלף שקלים.

מילוא ניסה לאתרו סמוך למקום ורק לאחר מספר ימים הצליחו אנשי מפעל הפיס לאתר את הבעלים של הטופס הזוכה, להפגיש אותו עם מילוא ולתת לו את הפרס. סיפור על אנשים טובים באמצע הדרך.

אורי, מגיע לך חלק מהפרס?
"חס וחלילה. אחרי שצילמו אותי נותן לו את השיק אמרנו אחד לשני שלום על ישראל וברחתי משם הביתה".

"תושב הצפון בשנות ה-30 לחייו הגיע השבוע לדוכן של מפעל הפיס בצומת משמר השרון אותו אני מנהל על מנת לבדוק את תוצאות שני טפסי הלוטו שמילא בשבוע החולף. בבדיקת הטופס הראשון התבשר הזוכה כי זכה  ב-30 שקלים. האיש בחר לרכוש בכספי הזכייה טופס נוסף ולאחר שסיים למלאו יצא מן המקום כשהוא משאיר על הדוכן את הטופס השני מבלי שבדק אותו.

"בדקתי את הטופס בלוטומט וגיליתי כי מדובר בזכייה גדולה של 250 אלף שקלים. יצאתי במהירות בהתרגשות מהדוכן אל עבר תחנת הדלק לאתר את האיש אך זה נסע מהמקום. התקשרתי למפעל הפיס והודעתי להם שהאיש איננו ואני לא יכול לאתר אותו. אמרו לי לשמור על הטופס. לאחר שהתעשתתי, ניגשתי למנהל התחנה שבה מותקנות מצלמות אבטחה בתקווה שאוכל לאתר את המכונית שלו. ואכן כך היה. זיהיתי את האיש וכך את מספר הרכב והלוגו שעליו ולקח למפעל הפיס שבוע כדי לאתר אותו".

הזוכה, נשוי ואב לשלושה מתגורר בצפון הארץ היה בפגישה עם לקוח במהלך יום עבודה שגרתי. שיחת הטלפון מהפיס השאירה אותו המום: "כיף לפגוש בחיים אנשים ישרים כמו הזכיין הזה", אמר הזוכה.

בבית מפעל הפיס הוא נפגש שנית עם הזכיין אורי מילוא שבזכות ערנותו ורצונו העז לאתר אותו הוא נמצא וקיבל לידו את הפרס. הזוכה הגיע לבית מפעל הפיס יחד עם אביו שהתרגש גם הוא והודה לזכיין ולאנשי הפיס שלא ויתרו וחיפשו במרץ עד אשר אותר בנו".

בנו הוסיף: זו הפעם הראשונה שאני זוכה ובזכות הכסף הזה אני שוקל לשנות כוון ולפתוח עסק משל עצמי".

הזוכה ב-250 אלף שקלים והזכיין רוני מילוא (צילום: מפעל הפיס)
הזוכה ב-250 אלף שקלים והזכיין רוני מילוא (צילום: מפעל הפיס)

בדוק גם

הטופס הזוכה (צילום:עצמי)

בן 27 מחדרה זכה ב-7 מיליון שקלים בלוטו

כל כך צעיר וכבר מיליונר: בבוקר יום ראשון האחרון הגיע לבית מפעל הפיס צעיר מחדרה …

תגובה אחת

  1. איך אפשר לשכוח דבר כזה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *