בית / שרון / חדשות שרון / ראיונות עבודה בעיניים

ראיונות עבודה בעיניים

חשדו של תושב הצפון כי רעייתו זה יותר מ-20 שנה בוגדת בו, התעורר לאחר שהבחין כי החלה לאחרונה להיעדר לעיתים תכופות מהבית, וכשהיא כבר הייתה בבית עסקה רוב הזמן במכשיר הסלולרי. כך טוען בא כוחו של הבעל, עו"ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה, בכתב התביעה לגירושים שהוגש לבית הדין הרבני האזורי בחיפה.

עוד נכתב בתביעה: "כאשר הבעל, שאל את האישה, מדוע היא נעדרת מהבית לעיתים תכופות, לרוב בשעות הערב, השיבה האישה כי היא מעוניינת לצאת לעבודה לאחר שנים רבות שבהן עסקה בגידול ילדיהם והיא הולכת בסך הכל לראיונות עבודה. הבעל  שניסה בשלב מסוים לבדוק במכשיר הסלולארי של רעייתו באילו אתרים היא גולשת, גילה להפתעתו שאין ביכולתו לעשות זאת לנוכח העובדה שפעולה זו הצריכה קוד".

עו"ד גיא אופיר (צילום: דורון גולן)
עו"ד גיא אופיר (צילום: דורון גולן)

הבעל החליט לשכור שירותי חוקר פרטי, שהפתיע אותו עם מידע שרעייתו גולשת באתרי היכרויות. ראיונות העבודה התגלו כפגישות היכרות שקיימה האישה.

הבעל הפגוע דרש הסברים מרעייתו, אך זו טענה, כי, בסך הכל ניסתה לסייע לחברותיה במציאת בני זוג וכי לא הייתה לה כל כוונה לבגוד בו.

הבעל טוען, כי הקרע בינו לבין רעייתו איננו ניתן לגישור, ולכן, הוא נאלץ להגיש את תביעת הגירושים.

בדוק גם

חדר המדרגות המזוהם (צילום: עצמי)

השירות הפסיכולוגי: קירות מתקלפים, זוהמה והעדר הנגשה

תושבים קובלים כי משרדי השירות נמצאים בקומה השלישית אבל אין מעלית. העירייה: "אנו מטפלים בבעיית הנגישות, כולל בדיקת אפשרות לעבור למבנה אחר בעיר"

הרב יצחק יוסף בחדרה (צילום: ש"ס חדרה)

ביקור המרן

גבעת אולגה לבשה חג עם ביקורו של נשיא בית הדין הגדול מרן הרב יצחק יוסף, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *