מבזקים
בית / שרון / חדשות שרון / סוף עונת התפוזים: נהרס גן האירועים תפוז ברשפון

סוף עונת התפוזים: נהרס גן האירועים תפוז ברשפון

זוגות רבים מאזור נתניה ועמק חפר שנישאו בגן התפוז הצטערו לשמוע שהגן אשר פעל במושב רשפון, נהרס בתחילת השבוע לאחר הליך משפטי ארוך.
בשנת 2006, הגישה התביעה של הוועדה המקומית לתכנון ובניה חוף השרון, כתב אישום נגד בעלי גן האירועים ובעל הקרקע, בגין הקמה, ללא היתר, של 17 מבנים, ובגין שימוש חורג במבנים כגן האירועים.

בית משפט השלום בנתניה הרשיע את בעלי הגן בעבירות על חוק התכנון והבניה וגזר על הנאשמים, קנסות בסך כולל של 800 אלף שקלים והתחייבות להימנע מעבירות על חוק התכנון והבניה. כמו כן, הוצאו צווי הריסה והפסקת השימוש החורג במקום, שביצועם נדחה לדצמבר 2013.

בחודש ינואר, דחה בית המשפט המחוזי בלוד את ערעורם של הנאשמים על גזר הדין. למרות צווי בית המשפט, בעלי גן האירועים והמקרקעין לא הרסו את המקום. רק לאחר שהתביעה של הועדה המקומית נקטה בהליכים לפי פקודת ביזיון בית המשפט, הרסו השבוע בעלי גן האירועים את המקום.

ההליכים נוהלו על ידי תובע הועדה המקומית לתכנון ובניה חוף השרון, עו"ד גדי טל, ובליווי המחלקה לאכיפת דיני מקרקעין בפרקליטות המדינה.

זה מה שנשאר מהתפוז (צילום: היחידה הארצית לפקוח)
זה מה שנשאר מהתפוז (צילום: היחידה הארצית לפקוח)

בדוק גם

שפכים לים צילום עצמי

מי ניקוז או ביוב? בכל מקרה מדובר בסכנה בריאותית

בכל שנה פורצים מי ניקוז שחורים המגיעים מן השוק בתחנת השאיבה בחוף קונטיקי. עיריית נתניה …

הסמים שנתפסו במקרר

סוכן סמוי הפיל 40 סוחרי סמים מנהריה וחדרה באמצעות אפליקציה

משטרת ישראל עצרה הבוקר מעל 40 סוחרי סמים, הודות לסוכן סמוי שחדר לתוך אפליקציית הטלגראס וחשף את זהותם ואת פעילותם הפלילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *