יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / שרון / חדרה / 32 ביצים ביום, ויש לנו מר ישראל

32 ביצים ביום, ויש לנו מר ישראל

תכירו את מר ישראל בהרמת משקולות. נתנאל ברודני בן 22 מחדרה זכה לפני כשלושה שבועות במקום הראשון ומחזיק בתואר מר ישראל בקטגוריית נוער עד גיל 23 של ארגון NABBA (נאב"א, האגודה הלאומית של מפתחי הגוף לחובבים. א"ג)

הקריירה הספורטאית של ברודני החלה לא מזמן ולכן נחשב להפתעה גדולה בענף התחרותי. ברודני, מאמן כושר בהכשרתו התאמן עד לשירות הצבאי לשם הנאה. כשהשתחרר לפני חצי שנה החל להתאמן באינטנסיביות לקראת תחרות מר ישראל וקטף את הפרס הראשון. "בעוד ארבע שנים גג, אני מתכנן להתחרות על אליפות אירופה", אמר השבוע.

הגשמת חלום?

"כן. לקחתי את עצמי בידיים כדי להגשים חלום, לעלות על דוכן המנצחים ולהרגיש איך זה להיות מקצוען. במשך שמונה חודשים התכוננתי לתחרות ואכלתי רק חזה עוף לא מתובל, אורז וביצים. לא נגעתי בגבינות ואכלתי רק ירקות ירוקים".

מר ישראל נתנאל ברודני
"הייתי המאמן של עצמי". מר ישראל נתנאל ברודני (צילום:Roy Harpaz)

עד כמה האימונים היו קשים?

"לפני הצבא השקעתי בעיקר בפיתוח הגוף, וזה היה תחביב בלבד. אמנם הקפדתי פחות או יותר על ארוחה מידי שלוש שעות, תוך שמירה על הפרדה בין אכילת פחמימות לאכילת חלבונים. בצבא התאמנתי עם החבר'ה לעיתים רחוקות: היו חודשים בהם לא התאמנתי כלל".

מה התפריט כולל?

"אכלתי מה שהגוף דרש והיה צריך כדי לנצח, לא יותר מזה. אימא שלי תמכה בי כלכלית, עליתי לה 3000 שקלים בחודש כי מדובר בכמויות של אוכל".

פרט.

" 32 ביצים, 800 גרם חזה עוף מבושל וקילו וחצי אורז ביום. כל זה מחולק לארבע ארוחות. ואז גם היו אימונים אינטנסיביים, לפעמים אפילו פעמיים ביום. זה היה מתיש אבל בהחלט שווה. אין לי מאמן, יש לי תעודה של מאמן חדר כושר, אז הייתי המאמן של עצמי. עכשיו, בתור פיצוי אני נותן לגוף שלי קצת מנוחה ומרשה לעצמי להתפנק בג'אנק פוד: פיצה או המבורגר, אבל לא יותר מזה".

מר ישראל נתנאל ברודני בטקס ההכתרה
"היו חודשים שלא התאמנתי כלל". נתנאל ברודני בטקס ההכתרה (צילום:Roy Harpaz)

על איזה מאכל הכי היה קשה לך לוותר?

"על כל המאכלים שמבשלת אימא שלי. כמו דגים חריפים, בשר בקר מבושל ברוטב או לחמים שהיא אופה בעצמה. אבל אין ברירה, בשביל להצליח צריך לוותר".

על מה לא תוותר אף פעם?

"על האהבה של המשפחה שלי ובמיוחד של אימא שלי, שתומכת תמיד. בתקופת הדיאטה הקשה שלפני התחרות, למשל, שבה כל מפתחי הגוף נכנסים למצב של לחצים ועצבים כתוצאה ממחסור בסוכרים ופחמימות. אימא שלי ובן זוגה יצאו מהבית למשך שלושה שבועות ונתנו לי להיות לבד עם עצמי. מידי כמה ימים הם חזרו לבקר אותי ולראות שהכל בסדר ואני מודה להם על כך".

נשים אוהבות שרירים?

"נשים מגלות בי עניין ומתחילות איתי בפייסבוק, שואלות כל מיני שאלות. בדיוק עכשיו התחלתי מערכת יחסים, היא אמנם לא מתאמנת, אבל מבינה שמדובר באהבה גדולה מאוד".

 

בדוק גם

שלט הופל שירלי צילום: פרטי

חדרה: מי הפיל את שלט הבחירות של שירלי עודד ?

שלט בחירות שהוצב מטעמה של המועמדת לראשות עיריית חדרה שירלי עודד ומציג את מועמדותה לקראת …

הקמפיין המשותף נגד שדה התעופה (באדיבות עיריית חדרה)

הכרזה במצב קיפאון

מטה המאבק המשותף לעיריית חדרה ומועצה האזורית מנשה נגד הכוונה להקים שדה תעופה במזרח העיר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *