בית / שרון / חדרה / שני שחקנים שוחררו מאולגה

שני שחקנים שוחררו מאולגה

מ.ס. עדי גבעת אולגה ממשיכה להפסיד וגם לשחרר שחקנים מהסגל של הקבוצה. בסוף השבוע שחררה הקבוצה את המגן רביב טורונטו לאחר שגילה כי אינו נמצא בתוכניות של מאמן הקבוצה טל בניה. טורונטו, הודיע למנהל הקבוצה כי אינו מעוניין לבוא יותר לאימוני הקבוצה. שחקן נוסף ששוחרר השבוע, הוא הקשר משה חליוה שהחל את אימוניו בתחילת העונה. השבוע הוא החליט לדרוש חוזה עד לסיום העונה. באולגה סירבו והשחקן עזב את הקבוצה.

טל בניה
ישרוד? המאמן טל בניה (צילום: שלומי גבאי)

השינויים בסגל הקבוצה אינם לשביעות רצונם של אוהדי הקבוצה. האוהדים כועסים על ההנהלה שלא מביאה שחקנים חדשים במקומם. אחד האוהדים אמר השבוע: "הגיע הזמן שבהנהלה יבינו שצריך להוציא את הכסף עכשיו. הקבוצה מתדרדרת שבוע אחרי שבוע ואם ימשיכו לחכות שנרד ליגה עוד בסיבוב הראשון. כואב לנו לראות את כל הליגה מעלינו".

גם השחקנים בקבוצה הופתעו מכמות גדולה של עזיבות. בסגל השחקנים של אולגה ישנם היום 17 שחקנים בלבד ביניהם שני שוערים, פציעה של כל שחקן מסירה לא מעט פעימות בהנהלת הקבוצה. בצוות המקצועי הסבירו השבוע שיש כוונה להביא שחקנים ראויים שיהוו חיזוק משמעותי לקבוצה.

בסוף השבוע יערך מחזור גביע ואולגה תארח בביתה את אחווה אום אל פאחם מליגה ב'. אום אל פאחם עלתה בעונה שעברה מליגה ג' כאשר תקציב הקבוצה הוא כ-800 אלף שקלים והקבוצה נחשבת לאחת הקבוצות החזקות בליגה ב'.

בדוק גם

צילום: דוברות

בניית היכל הספורט "אנרבוקס" בחדרה מתקדמת בקצב מהיר

סמנכ"ל הטוטו ומנהל קרן המתקנים, יואל שביט, ביקר בחדרה על מנת לעמוד מקרוב אחר ההתקדמות …

ניסו אביטן (צילום: שלומי גבאי הפועל חדרה)

המאמן ניסו אביטן חתם לעונה נוספת בחדרה. גם עלי חטיב ימשיך

הפועל חדרה הודיעה כי המאמן ניסו אביטן והקשר עלי חטיב סיכמו לעונה נוספת. אביטן בן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *