מבזקים
בית / שרון / חדרה / שניצל ותרומה

שניצל ותרומה

סניפי רשת "שניצל 20 טעמים" בפרדס חנה, זכרון יעקב, אור עקיבא ונתניה ייפתחו ביום שלישי הבא, יום לפני ערב ראש השנה, במתכונת מיוחדת: מ-12:00 עד 20:00 תמכור הרשת שניצל בבגט ב-20 שקלים בלבד, עם מגבלה של שני בגטים לאדם, וכל ההכנסות יוקדשו לתרומה לילדים ומשפחות נזקקות.

"שניצל 20 טעמים" בפרדס חנה (צילום: נירית שפאץ)
"שניצל 20 טעמים" בפרדס חנה (צילום: נירית שפאץ)

בעלי הרשת, צביקה אדנייב, תושב פרדס חנה: "בכל שנה אנחנו פועלים כדי לתרום לנזקקים ערב החג, עושים חבילות של מצרכים לחג ומפזרים בין המשפחות שאנחנו יודעים שזקוקות לזה. השנה החלטנו לעשות זאת בדרך שונה. בהתחלה תכננתי לעשות זאת רק בסניף פרדס חנה, ואז הזכיינים של סניפי זכרון יעקב, נתניה ואור עקיבא הצטרפו. אני לא יודע כמה כסף ייכנס, אבל נעביר אותו ישירות למשפחות הנזקקות, בכסף או במצרכים, ולא דרך עמותה. ביום שלישי ב-20:00 נסגור את המסעדות, וביום המחרת נתעסק בחלוקה. יש לנו הרבה מתנדבים שעובדים איתנו, אנחנו מאורגנים. אני קורא לאנשים לבוא ולקנות, בידיעה שכל הכנסה מקנייה תלך לתרומות".

בדוק גם

צילום: עמותה לתרבות הפנאי

הישגים לשחייני פליפר חדרה בתחרות המילניום

שחייני מועדון השחייה הפועל פליפר חדרה, השתתפו בתחרות המילניום אשר נערכה בקרית ביאליק בהשתתפות 800 …

צביקה גנדלמן (צילום: שלומי גבאי)

בגלל תגובה בפייסבוק: גנדלמן מאיים בתביעה של חצי מיליון שקלים

טליה אנוקנין, פעילה חברתית בארגון 'יחד למען אולגה' ותושבת השכונה קיבלה בסוף השבוע שעבר, מכתב התרעה לקראת תביעה מעורך דינו של ראש העיר צביקה גנדלמן, בו נכתב כי אם היא לא תפרסם התנצלות על תגובה שלה לפוסט, בו היא לכאורה מבקרת בחריפות את גנדלמן- היא תיתבע על ידו בסכום של חצי מליון שקלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *