מבזקים
בית / שרון / חדרה / שוב: מנכ"ל נייר חדרה עוזב את תפקידו

שוב: מנכ"ל נייר חדרה עוזב את תפקידו

עוד זעזוע בחברת נייר חדרה. החברה הודיעה השבוע כי המנכ"ל החדש, שלמה לירן, יעזוב את התפקיד לאור חילוקי דעות באשר לדרכי וכיווני הפעולה של החברה. לירן כיהן כמנכ"ל בסך הכל כחצי שנה, לאחר שהחליף בתפקיד את עופר בלוך. בהמשך להודעתו של לירן, החליט דירקטוריון החברה, בראשות יוחנן לוקר, להקים ועדת איתור למציאת מנכ"ל חדש לחברה. במקביל, מינה הדירקטוריון את סמנכ"ל הכספים של החברה, גדי קוניא, כממלא מקום זמני למנכ"ל, עד למינוי מנכ"ל קבוע.

מפעל נייר חדרה (צילום: שלומי גבאי)
מפעל נייר חדרה (צילום: שלומי גבאי)

קוניא (44), מוסמך בראיית חשבון מהמכללה למנהל, מכהן מזה כשנה כסמנכ"ל הכספים של נייר חדרה. טרם הצטרפותו לנייר חדרה כיהן כמשנה למנכ"ל וסמנכ"ל הכספים של גזית גלוב, ולפני כן כסמנכ"ל הכספים של קבוצת מי עדן.

חברת נייר חדרה סובלת בשנים האחרונות ממשבר כלכלי חמור ומתנודות קיצוניות בכוח האדם. בנוסף, בקיץ האחרון הוגש נגד החברה כתב אישום חמור. המשרד להגנת הסביבה האשים את החברה ובכירים בה בזיהום, בניגוד לרישיון העסק. על פי כתב האישום, במהלך חודש ינואר 2010 ולמשך שלושה חודשים החלה נייר חדרה להפעיל בשטח המפעל מכונה חדשה, מכונה 8, המכונה הגדולה ביותר במזה"ת לייצור נייר, שהגבירה את כמות השפכים ויצרה עומסי עבודה גבוהים יותר על מערך טיהור השפכים.

אסף בכור

בדוק גם

שפכים לים צילום עצמי

מי ניקוז או ביוב? בכל מקרה מדובר בסכנה בריאותית

בכל שנה פורצים מי ניקוז שחורים המגיעים מן השוק בתחנת השאיבה בחוף קונטיקי. עיריית נתניה …

הסמים שנתפסו במקרר

סוכן סמוי הפיל 40 סוחרי סמים מנהריה וחדרה באמצעות אפליקציה

משטרת ישראל עצרה הבוקר מעל 40 סוחרי סמים, הודות לסוכן סמוי שחדר לתוך אפליקציית הטלגראס וחשף את זהותם ואת פעילותם הפלילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *