בית / שרון / חדרה / רם ילד שלי אהוב

רם ילד שלי אהוב

במשך שנה הייתה שרון בלוך, גננת וקאוצ'רית לילדים מחדרה, משפחתו האומנת של רם: פעוט בן שנתיים שנולד למהגרת עבודה מדרום סודן וננטש על ידה בבית החולים. בלוך, אם חד הורית לאורין בת העשר, ראתה את רם בבית היתומים 'בית שבתאי לוי' והתאהבה. כמעט שנה שהה רם בביתה וכשחשבה לאמצו, בתום שנת האמנה, איתרה אותו סבתו הביולוגית המתגוררת באוסטרליה. הרשויות בישראל החליטו להעביר לידיה את רם.
במשך חצי שנה תיעד צוות התוכנית 'עובדה' את תהליך הפרידה של בלוך מבנה רם.  במכתב מרגש שכתבה ל"חדשות חדרה", מתארת בלוך את הכאב ואומרת: "אל תפסיקו לפתוח את הלב ולאמץ ילדים".

רם ילד שלי אהוב

"אם רק היית יודע ומבין איזו סערת רגשות חוללת בחייך הקצרים… סערה של אהבה גדולה שפתחה לאנשים רבים כל כך את הלב . בזכותך אורין ואני מוצפות באהבה פרגון ותמיכה וזו מתנתך אלינו ואני מודה לך אהוב שלי יקר.

נסיך שלי אני ואוריני מתגעגעות אליך כל הזמן. אתה נוכח כאן בביתנו בכל רגע משעות היום…חסר בשולחן בארוחות,חסר באמבטיות עם אורין והכי חסר בחיבוקים ובנשיקות המתוקות שלך. הקול שלך ששר "האוטו שלנו גדול וירוק" עדיין מהדהד ברחבי הבית…

"אתם אנשים יקרים הקוראים עכשיו את מילותיי אני פונה אליכם מהמקום שנוצר לי פתאום, מהזכות שנפלה בחלקי, להיות לרגע לקול של אותם ילדים החיים במסגרות ללא בית ומשפחה .אל תיקחו מהסיפור שלנו את הפחד לאהוב אלא ליהפך פתחו את לבכם"..

מכתבה של שרון בלוך יפורסם ביום שישי  בחדשות חדרה 

מתגעגעות אליך כל הזמן. שרון בלוך, רם, אורין והסבתא נינג'וק (צילום: יח"צ קשת)

בדוק גם

בשר מוברח שנתפס. צילום: משרד החקלאות

תושב אור עקיבא נתפס עם בשר מוברח מהרשות הפלסטינית

במהלך פעילות של מפקחי היחידה המרכזית לאכיפה וחקירות (פיצו"ח) במשרד החקלאות, בשיתוף מג"ב חוף, תפסו …

יניב שגיא צילום פרטי

חברי מועצת גבעת חביבה יוצאים נגד חוק הלאום

חברי המועצה הציבורית של גבעת חביבה לקידום חיים משותפים בישראל יצאו ביום חמישי האחרון בהצהרה …

תגובה אחת

  1. בבקשה תיסעי לבקר אותו!!! נשבר לי הלב עליו. הוא רוצה וצריך אותך! את אמא שלו !!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *