יום ראשון , ינואר 20 2019
בית / שרון / חדרה / קבוצת רכישה קיבלה עודף של מאות אלפי שקלים בפרויקט בחדרה
פרויקט אושן של אפי קפיטל בחדרה (צילום: רמי חכם)
פרויקט אושן של אפי קפיטל בחדרה (צילום: רמי חכם)

קבוצת רכישה קיבלה עודף של מאות אלפי שקלים בפרויקט בחדרה

חברת אפי קפיטל סיימה את מסירת פרויקט אושן בחדרה לקבוצת רכישה. החברה מסרה את הפרויקט בעודף תקציבי, וזאת בניגוד למה שקורה לרוב עם קבוצות רכישה בו מתבקשים הרוכשים להוסיף כסף. סך הכל  החזירה החברה לקבוצת הרכישה 320 אלף שקלים. 

בניית הפרויקט החלה באוקטובר 2013, כאשר הדירות על הנייר נמכרו בממוצע של950 אלף שקלים. הפרויקט אוכלס בימים אלו, כאשר שווי השוק של הדירות כיום עומד על כ-1.5 מיליון שקלים בממוצע. מדובר בבניין בוטיק בן שמונה קומות עם שתי דירות בלבד בכל קומה ובסך הכל 16 דירות. הדירות בפרויקט מרווחות במיוחד ומשתרעות על פני 118 מ"ר פלוס 14-18 מ"ר מרפסת. הפרויקט נמצא בעל שדרות בגין בכניסה לאולגה, כ-600 מאות מטר מחוף הים ורואים ים מהקומה הראשונה.

שייקה נפחא, סמנכ"ל חברת אפי קפיטל, ציין: "ניהול נכון ושקיפות מלאה, זה מה שעושה את ההבדל בין הצלחה לאי הצלחה או כישלון בפרויקטים של קבוצות רכישה. להערכתי זו הפעם הראשונה שמוחזר כסף לרוכשים במסגרת קבוצת רכישה, ועל כך גאוותנו".

פרויקט אושן של אפי קפיטל בחדרה (צילום: רמי חכם)
פרויקט אושן של אפי קפיטל בחדרה (צילום: רמי חכם)

בדוק גם

מלכין עם צוות ההצגה

הקונפליקט של צעירים אתיופיים על הבמה בחדרה

כחלק מהפעילות להעצמת הקהילה האתיופית בחדרה התקיים אירוע נוסף במסגרת "תרבות במה ושיח", ובמרכזו ההצגה "חצויה" של תיאטרון יפו. את הערב ארגנו עובדי היחידה למאבק בסמים ואלכוהול באגף הרווחה, בשיתוף עם ניסן ביינסאן ודרסה דמוזה ממרכז הפנאי גני אלון הפועל במסגרת עמותת "פנאי העיר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *