בית / שרון / חדרה / פקחית רשמה דוחות חנייה וזרקה אותם לפח האשפה

פקחית רשמה דוחות חנייה וזרקה אותם לפח האשפה

נושא דוחות התנועה מעסיק מאוד את תושבי חדרה. במשך חודשים ארוכים מתלוננים תושבים רבים כי הם זוכים לקבל דוחות בדואר מבלי שהדוח המקורי הגיע לידיהם, או שהם מצולמים על ידי רכב מיוחד ומקבלים דוחות, ואפילו שהם מגלים עיקולים בחשבון הבנק מבלי שכלל קיבלו הודעה על הדוח. השבוע, כך נראה, מדובר בשיא חדש מבחינת הדוחות. הסיפור החל בשיחת טלפון מנהג הובלות, שגם הוא התלונן בעבר לא אחת על פקחי התנועה. אותו נהג מצא באחד מפחי האשפה ברחוב הרברט סמואל בעיר לא פחות משבעה פנקסים מלאים עם דוחות תנועה שנרשמו ופשוט לא נמסרו לנהגים.

 

פקחית רושמת דוח בחדרה. שפל חדש (לפקחית בתמונה אין קשר לכתבה) צילום: שלומי גבאי
פקחית רושמת דוח בחדרה. שפל חדש (לפקחית בתמונה אין קשר לכתבה) צילום: שלומי גבאי

הנהג הציג את אחד הפנקסים בפני כתב "חדשות חדרה", תוך שהוא נסער במיוחד. "ככה הם באים לקראת התושבים", הוא אומר בציניות, "אחרי זה הם מתפלאים שהתושבים עם בטן מלאה עליהם. הנה, זו המציאות החדשה של עיריית חדרה, רושמים דוחות וזורקים לפח. פשוט בושה וחרפה". לזכותה של העירייה ייאמר כי מיד לאחר שקיבלו את המידע מהעיתון, הם התייחסו אליו ברצינות המירבית ולא ניסו לטאטא את העובדות מתחת לשטיח. אמנם לאחר בירור ראשוני הם חשבו ומסרו שמדובר בפנקסים ששימשו לצורכי חפיפה בלבד, אבל בירור מעמיק יותר אכן גילה כי מדובר בפקחית חדשה, שפשוט רשמה את הדוחות וזרקה אותם לפח האשפה.

מהעירייה נמסר בתגובה: "מבירור שנעשה עם הפקחית עלה כי מדובר בדוחות חנייה שנהגים סירבו לקבלם. בעקבות פניית העיתון, היא ננזפה והוסבר לה כי את הדוחות שנהגים מסרבים לקבל, יש להחזיר למשרדי הפיקוח ושם הם נגרסים. בכל מקרה, בגין כל דוח שהוזן במערכת ולא שולם, נשלחת תזכורת לבעל הרכב. יצוין כי אף על פי שמדובר בטעות של פקחית חדשה, רועננו במקביל הנהלים בקרב כל הפקחים".

בדוק גם

בהפועל חדרה מבהירים: "לא רק שלא נתפרק, אלא נקבל ניהול תקין"

במועדון קיבלו בבוקר את התשובה הסופית מרשם העמותות ומכינים תגובה משפטית. בחדרה לא מתכוונים להתחייב לדקות משחק של אבו פאני ובן דוד. אביטן טס לחו"ל

גינת מרגוע צילום דוברות הלל יפה

לראשונה בארץ: נחנכה גינת מרגוע טיפולית במחלקת יולדות בהלל יפה

השבוע נחנכה במרכז הרפואי הלל יפה גינת מרגוע טיפולית – ראשונה מסוגה בתוך מחלקת יולדות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *