בית / שרון / חדרה / עצים עתיקים נכרתו בבית אליעזר

עצים עתיקים נכרתו בבית אליעזר

שלושה עצי ברוש בני למעלה מ-50 נכרתו בבית אליעזר בערב חג הסוכות, על ידי אדם שהגיע למקום בטנדר לבן והעמיס את ענפיהם על רכבו. תושב השכונה אברהם כהן טלפן למוקד העירוני אך נענה באיחור. עד שהגיעו השוטרים הקהילתיים, סיים האיש את מלאכת הכריתה ועזב את המקום.

כהן, חובב טבע מובהק כהגדרתו, טייל  בשעת הבוקר עם הכלבים בשטח ששימש פעם פרדס, בסמוך למקום בו ניטעו בשנות ה-50 עצי ברוש, ולפתע שמע רעש של ניסור.
"מיד התקרבתי למקום וראיתי טנדר ואדם שכורת עץ ברוש ומעמיס את הענפים על הטנדר. טלפנתי למשטרה ונאמר לי שעלי לפנות למוקד העירוני. טלפנתי ארבע פעמים ואף אחד לא ענה. רק בפעם החמישית נעניתי ונאמר לי שהשוטרים הקהילתיים בדרכם למקום".

כשהשוטרים הקהילתיים, הגיעו לזירת האירוע, כורת העצים סיים את עבודתו והסתלק. הוא השאיר אחריו גזעיים וענפים כרותים. כהן: "השוטרים שאלו מדוע לא הודעתי להם מיד, כדי שיוכלו ללכוד את האיש ומדוע לא צילמתי את מספר המכונית. אני לא מסתובב עם מצלמה וניסיתי לטלפן ולדווח כמה שיותר מהר. חבל לי מאוד שלא נעניתי בזמן, אלו עצים מוגנים שנעקרו".

מעיריית חדרה נמסר בתגובה: "האירוע טופל על ידי המוקד העירוני באופן יעיל, מקצועי ומהיר. על פי הממצאים שהצטברו מבדיקה של מנגנון הפיקוח העירוני עולה כי העצים נכרתו על ידי משפחה שמתגוררת במקום עקב קריסת עץ וסכנה לנפילת עצים נוספים. יצוין כי המשפחה פנתה למוקד עקב הסכנה במקום".

אברהם כהן
כואב הלב. אברהם כהן (צילום: איילת קדם)

בדוק גם

הבניין-ברופין צילום משרד עוד כהן שטרסנוב לונדון

תביעה לפיצוי על ביזוי ההנצחה של רפאל כהן מכפר ידידיה שנפל במלחמת יום הכיפורים

תביעה על סך מיליון שקלים מהמועצה האזורית עמק חפר הוגשה השבוע לבית המשפט השלום בנתניה …

סמים שנתפסו אצל החשודה. צילום: משטרת ישראל

בן 17 מנתניה מכר סמים לבני נוער

לפני כחודש במהלך סיור שגרתי בנתניה, שוטרים הבחינו בצעיר בן 17 כשהוא רכוב על אופניו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *