יום שני , ינואר 21 2019
בית / שרון / חדרה / מסתמן: צחי אילוז לא ימשיך
מכין רשימה לעונה הבאה. צחי אילוז (צילום: שלומי גבאי)
צחי אילוז. יעזור גם מבחוץ (צילום: שלומי גבאי)

מסתמן: צחי אילוז לא ימשיך

מועדון ספורט גבעת אולגה אמורה להתחיל את הכנותיה לקראת העונה הבאה, אבל נכון להיום קיימת אי וודאות סביב הקבוצה, כאשר טרם ברור אם המאמן צחי אילוז ימשיך עונה נוספת. המאמן, שעשה עונה אדירה בשנה שעברה, כאשר הוביל את אולגה לרבע גמר גביע מדינה ולמקום שישי, עם אחד התקציבים הנמוכים בליגה, מעוניין להתקדם וכעת נראה כי לא יוכל לעשות זאת במדי גבעת אולגה.

מכין רשימה לעונה הבאה. צחי אילוז (צילום: שלומי גבאי)
צחי אילוז. יעזור גם מבחוץ (צילום: שלומי גבאי)

כל הצוות הניהולי של המועדון ממתין לחזרתו של הבעלים מאור פחימה מחו"ל בכדי לשמוע על התוכניות שלו לעונה הבאה. באולגה סיפרו כי הקבוצה תתקשה לבנות קבוצה איכותית אם לא תקבל תמיכה כספית נוספת מעבר להשקעה הרבה של פחימה בשנים האחרונות.

במועדון מקווים כי ארגון האוהדים החדש, שנבנה בשנה האחרונה, יוכל לעזור גם כלכלית במהלך העונה הבאה. "הגיע הזמן שהאוהדים ייתנו את הטון גם בפן הכספי. זה לא יהיה הוגן ונכון להפיל שוב את כל התיק על מאור, שעשה מעל ומעבר למועדון", אמרו בהנהלת הקבוצה.

אילוז יחליט על עתידו רק כאשר ישמע את גודל התקציב בעונה הבאה: "אשמח להמשיך רק אם אדע שיהיה כאן תקציב ראוי שיהיה אפשר לבנות קבוצה ראויה לעונה הבאה. כעת לצערי נראה כי אין משהו חדש באופק, אבל גם אם לא אמשיך, הבטחתי שאעזור בכל אשר אוכל למאור פחימה".

גם בקרב השחקנים נראה כי לא מעט יעזבו. השוער אריאל טליאס והקשר אדיר דנין מבוקשים באילת, וכבר קיבלו הצעה כספית. דנין: "יש כיוון חיובי. קיבלתי מספר הצעות מקבוצות שונות, אבל מבחינתי כרגע אילת האופציה העדיפה עליי". באילת סיפרו כי גם החלוץ גמליאל פרץ מגבעת אולגה נמצא על הכוונת של הקבוצה

 

בדוק גם

אילן צרפתי. שומר על אופטימיות (צילום: שלומי גבאי)

צרפתי יאמן, אילוז יחזור

הפועל אנרג'י פארק חדרה מתכוננת לעונה הקרובה ומבצעת מהפכה על הקווים. בנוסף, החלוץ הוותיק, שאימן בעונה האחרונה את פ"ת, יחזור לככב בחדרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *