יום שישי , ינואר 18 2019
בית / שרון / חדרה / מה תעשה עיריית חדרה עם ארבעה מיליון שקלים?
עיריית חדרה
עיריית חדרה (צילום: שלומי גבאי)

מה תעשה עיריית חדרה עם ארבעה מיליון שקלים?

עיריית חדרה
עיריית חדרה (צילום: שלומי גבאי)

דירקטוריון מפעל הפיס החליט להקדים העברת ארבעה מיליון שקלים לעיריית חדרה לטובת קידום תכניות העבודה לרווחת התושבים.

הקדמת התקציב באה על רקע המצב הביטחוני בקיץ האחרון, שהשפיע רבות על הרשויות המקומיות בישראל. דירקטוריון מפעל הפיס החליט לאשר את הקדמת ההקצאות שמיועדות לשנת 2016, בסכום כולל של כ- 700 מיליון שקלים לרשויות המקומיות בישראל. הקדמת הכספים נעשתה כחלק בלתי נפרד מערכי הסולידריות והערבות ההדדית של מפעל הפיס.

יו"ר מפעל הפיס, אלוף (מיל’) עוזי דיין: "הקדמת ההקצאות תאפשר לרשויות להוציא לפועל פרויקטים ומיזמים חשובים שהרשויות נאלצו לעצור בשל קשיים תזרימים. כך למשל רשויות רבות יוכלו בזכות הקדמה זו להאיץ את הקמתם של מועדוני נוער וקשישים, בריכות שחייה, אולמות תרבות וספורט ועוד".

דיין הוסיף ואמר כי "באמצעות כספים אלו אנו מעניקים לרשויות אופק ואפשרות לתכנן פרויקטים עתידיים חדשים שיטיבו עם האוכלוסייה ועם אורח החיים של התושבים. נעשה כל שביכולתנו על מנת לסייע לרשויות, באמצעות ההקצאות על פי אמות המידה ,להתמודד עם הצרכים בנושאי חינוך, רכישת ציוד לבתי ספר ובניית מיזמים לכל שכבות הגיל ברשות המקומית".

כתב: אסף בכור

בדוק גם

בועז ביטון עם גנדלמן (צילום: דוברות עיריית חדרה)

בועז ביטון נשאר בחוץ: "הבאנו לצביקה את הניצחון על מגש של כסף"

יו"ר סיעת ש"ס בחדרה בועז ביטון מדבר בגילוי לב על האכזבה מראש העיר, מבהיר שלא התפקיד בשכר עמד לנגד עיניו, ומשאיר לרבנים את ההחלטה הסופית לגבי כניסת ש"ס לקואליציה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *