יום חמישי , אוקטובר 18 2018
בית / שרון / חדרה / מהנדס עיריית חדרה התפטר מתפקידו
אבישי קימלדורף (צילום: שלומי גבאי)
אבישי קימלדורף (צילום: שלומי גבאי)

מהנדס עיריית חדרה התפטר מתפקידו

אבישי קימלדורף  (צילום: שלומי גבאי)
אבישי קימלדורף (צילום: שלומי גבאי)

זעזוע בעיריית חדרה. מהנדס העיר, אבישי קימלדורף, הודיע על התפטרותו לאחר שמונה שנים בעירייה. קימלדורף עוזב את עיריית חדרה לטובת תפקיד סמנכ"ל תכנון במגזר הפרטי, ככל הנראה בחברת שיכון ובינוי. קימלדורף מכהן במשך שלוש שנים כמהנדס העיר. לפני שהחליט על התפטרותו הוא קיבל את ברכת הדרך מראש העירייה, צביקה גנדלמן.

לדבריו, אחרי שנות עשייה בשירות הציבורי, מדובר בהזדמנות לקידום אישי. קימלדורף: "אף על פי שמדובר בהצעה לתפקיד משמעותי, התלבטתי מאוד. בשנה האחרונה קודמו תוכניות אדירות לפיתוח העיר בהובלת ראש העיר ורציתי להיות שותף לתהליך העשייה. נהניתי מאוד מהעבודה עם ראש העיר, הנהלת העיר והצוות. זכיתי ליחסי אמון מצוינים עם ראש העיר והמנכ"ל, לכן ההתלבטות הייתה לא פשוטה. כיליד וכתושב חדרה אני מאמין בחזון הפיתוח של הנהלת העיר וחשוב לי מאוד שתמשיך להתקדם ולפרוח. אמשיך לתמוך בפיתוח העיר ואסייע גם בהמשך בכל דרך אפשרית".

גנדלמן: "מהנדס העיר היה שותף לחזון ולעשייה ומבחינתי היה ועודנו חלק מתנופת הפיתוח הניכרת בעיר. אחרי שתרם מניסיונו לשירות הציבורי הוא מעוניין להתקדם גם במישור האישי ולעשות לביתו. אני מבין את שיקוליו ואין לי ספק שיצליח בכל אשר יבחר".

במסגרת תפקידו הוביל קימלדורף פרויקטים מרכזיים בעיר כמו פארק עסקים יער חדרה, תב"ע לצפון מערב חדרה, תוכנית אב לפארק אזורי ועוד. כמובן שאי אפשר גם לשכוח את ההתמוטטות המפורסמת של המרפסות בחורף שעבר. העירייה החלה בתהליך לפרסום מכרז לבחירת מהנדס עיר חדש. קימלדורף יישאר בתפקידו עד שמחליפו ייכנס לתפקיד ויבצע עימו חפיפה בצורה מסודרת.

 כתב: אסף בכור

בדוק גם

בניין עיריית חדרה (צילום: שלומי גבאי)

נמחקה תלונה בגין איומים נגד בכיר בעיריית חדרה

מנהל אגף אכיפה ובטחון בעירייה התלונן כי בכיר איים עליו בשל אזהרה שספג על שלט בחירות. אותו בכיר התנצל והתלונה בוטלה

2 תגובות

  1. אבישי קימלדורף מהנדס העיר מ-2009 ותעשו חשבון ותשנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *