יום שבת , ינואר 19 2019
בית / שרון / חדרה / "מבחינת התושבים בחדרה כחלון כבר מזמן ראש ממשלה"
משה כחלון (צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ)
משה כחלון (צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ)

"מבחינת התושבים בחדרה כחלון כבר מזמן ראש ממשלה"

משה כחלון (צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ)
משה כחלון (צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ)

הקוסקוס של אמא מיסה ביום שישי בצהריים הוא הסיבה הרשמית לפגישה השבועית של האחים לבית כחלון בשכונת גבעת אולגה בחדרה. קל לנחש שנושא השיחה המרכזי בפגישות האחרונות של האחים סביב הקוסקוס הטריפוליטאי הוא ההצהרה של משה כחלון כי הוא מקים מפלגה עצמאית ויוצא לדרך פוליטית חדשה. לא שזו היתה רעידת אדמה, מאז פרישתו של השר הפופולארי מהליכוד זו היתה שאלה של זמן עד שישוב לפוליטיקה, אבל באוויר כבר מריחים בחירות, וכחלון, כמו שהוא עשה עד היום, סימן את היעד הבא. האחים, כמו תמיד, מתגייסים לעזרה.

בדרך למהפך
משה כחלון, בן 54, גדל בגבעת אולגה ומזוהה מאוד עם ההוויה החדרתית. לא במקרה הוא בונה היום את מרכזי הכוח המרכזיים שלו סביב האזור הזה: בנתניה ובעיקר בחדרה. משפחת כחלון כוללת שבעה אחים ואחיות, אבל היחיד שנותר עד היום להתגורר בחדרה הוא האח עוזי. הוא גם זה שחורש את הארץ לאורכה ולרוחבה ונפגש עם פעילים מרכזיים מכל רחבי הארץ, כדי לבנות את התשתית. ככה זה אצל הכחלונים: לא משאירים שום דבר ליד המקרה, הכל מתוכנן בקפידה, תמיד חושבים על הדברים הכי קטנים.

כתבתו של אסף בכור

בדוק גם

מלכין עם צוות ההצגה

הקונפליקט של צעירים אתיופיים על הבמה בחדרה

כחלק מהפעילות להעצמת הקהילה האתיופית בחדרה התקיים אירוע נוסף במסגרת "תרבות במה ושיח", ובמרכזו ההצגה "חצויה" של תיאטרון יפו. את הערב ארגנו עובדי היחידה למאבק בסמים ואלכוהול באגף הרווחה, בשיתוף עם ניסן ביינסאן ודרסה דמוזה ממרכז הפנאי גני אלון הפועל במסגרת עמותת "פנאי העיר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *