יום שבת , דצמבר 15 2018
בית / שרון / חדרה / לראשונה: מורות השתתפו בספורטיאדה
קבוצת תיכוני חדרה בכדורשת. צילום: דאבלפס
קבוצת תיכוני חדרה בכדורשת. צילום: דאבלפס

לראשונה: מורות השתתפו בספורטיאדה

תיכון חדרה הוא בית הספר הראשון אי פעם ששלח מורות לספורטיאדה. תחרות זו מאורגנת על ידי הסתדרות העובדים ונחשבת לאירוע המסכם של הליגות למקומות עבודה. את תיכון חדרה ייצגה קבוצת הכדורשת, אחד הענפים הבולטים בספורטיאדה שרשם התפתחות מרשימה בארץ בשנים האחרונות.

קבוצת תיכון חדרה בניהולה של המורה שרה קורן אמנם הודחה אבל שובצה בדרג 2 החזק. אחרי ההדחה נשארו חברות הקבוצה לתמוך בקבוצה מעיריית חדרה. שרה קורן: "זהו תקדים וזו הפעם הראשונה שמורות מתיכון חדרה משתתפות בספורטיאדה בתמיכת רחבה של ההנהלה, ועד העמותה, ועד ההורים, ועד המורים והחברים מחדר  המורים. הקבוצה החלה לפעול לפני כשנה וחצי בהתארגנות מקומית. את הקבוצה מאמנת עידית יצחק בהתנדבות מלאה ואני המנהלת. הקבוצה בנויה משלושת התיכונים והחטיבות בעיר. במסגרת זו המורות שומרות על כושר, אהבה לספורט ולמשחק הכדורשת שתפס תאוצה בכל רחבי הארץ  וגם גיבוש וחברות ביניהן".

קבוצת תיכוני חדרה בכדורשת. צילום: דאבלפס
קבוצת תיכוני חדרה בכדורשת. צילום: דאבלפס

בדוק גם

אוסבלדו גולדשטיין ז"ל

אוסבלדו גולדשטיין, מוותיקי אוהדי הפועל נצרת עילית הלך לעולמו

"רק אתמול הוא היה ביציע, עודד את הקבוצה נגד הפועל קטמון, ופתאום בבוקר אנחנו מקבלים בשורה כל כך קשה", אומר מנכ"ל הפועל נצרת עילית, גיל ברעם, שהבטיח כי יעשה ככל יכולתו להנציח את זכרו. "אנחנו עומדים לרשות המשפחה, נסייע בכל שנתבקש", הבטיח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *