בית / שרון / חדרה / כדורעף נשים: עמק חפר/חדרה/מנשה סיימה רביעית בסיבוב הראשון

כדורעף נשים: עמק חפר/חדרה/מנשה סיימה רביעית בסיבוב הראשון

קבוצת הנשים של מכבי עמק חפר/חדרה/מנשה בכדורעף, יצאה ביום שישי האחרון למשחק חוץ בהוד השרון. הקבוצה נמצאת לאחרונה בכושר מצוין ולא התקשתה להשיג את ניצחונה הרביעי ברציפות, ניצחון אשר הבטיח לה את המקום הרביעי ומקום בבית העליון שיחל מיד עם סיומה של הפגרה (5.1.2018).

כמו בשלושת משחקיה הקודמים, גם במשחק זה הוליכו בנות מנשה/חדרה/עמק-חפר מתחילת המשחק, כשלמקומיות אין מענה למשחק ההתקפה המשובח בראשותן של ילנה יקימצ'וק, ספיר חודורוב ורגינה זווזדינה. קשת בסון החדרתית נבחרה לשחקנית המצטיינת במשחק.

קשת בסון (צילום: מועדון הכדורעף)
קשת בסון (צילום: מועדון הכדורעף)

עוזר המאמן עדי תדמור: "ניצחון חשוב בדרך למשחקי הבית העליון שם  מחכות לנו קרבות קשים מול הקבוצות החזקות בליגה".

יו"ר המועדון גדעון רוזנשטיין: "סיומו של חודש חלומי עם ארבעה ניצחונות רצופים בסיומם השגנו את המטרה הראשונה שהצבנו לעצמנו והיא כניסה לבית העליון מהמקום הרביעי אשר נותן לנו עמדת זינוק טובה להמשך".

במסגרת משחקי גביע המדינה הוגרלה מנשה/חדרה/עמק-חפר להתמודדות נוספת מול מכבי הוד-השרון.

בדוק גם

שירלי עודד והעותרים צילום פרטי

חדרה: התקיים דיון ראשון בעתירה נגד חסימת תושבים בפייסבוק

בית המשפט המחוזי בחיפה דן לראשונה, בשלישי האחרון בעתירה בעניין לחסימת התושבים בפייסבוק שהגישו חברת המועצה ויו”ר סיעת שקיפות שירלי עודד, והתושבים ארז אלגון ואדיר בינימיני. בסיום הדיון חייב בית המשפט את עודד בסכום של 3,500 שקלים הוצאות על העתירה

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *